Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokan miért tartják gáznak,...

Sokan miért tartják gáznak, hogyha valami nagyon szereti a gyorséttermi ételeket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én kiskorom óta nagyon szeretem az ilyen ételeket.

A Mekis kaja olyan finom, hogy alig lehet abbahagyni.

De, a Burgerking szintén favorit.

A kebabosokat, lángososokat is szeretem.


Viszont a pörkölt, kirántott hús, valahogyan nem fekszik.Régen otthon mindig ilyeneket főztek, egyszerűen meguntam.



Hízni nem hízok tőlük, legalábbis eddig nem vettem észre.



2016. dec. 3. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
*valaki*
2016. dec. 3. 20:16
 2/3 anonim ***** válasza:

A kebabbal, gyrossal nincs semmi problémám, azon még látszik is, hogy miből van. A lángos is oké, meg a hurka-kolbász a pecsenyesütőnél. Vagy valami normális grilles gyorsétterem.


De ezek a a hamburgeres-sültkrumplis üzletláncok nem jönnek be. Megeszek öt mekis hambit, és éhes maradok. Inkább beugrom a szomszéd kifőzdébe egy főzelékre feltéttel, azzal akkor jóllaktam. És ha még egy sört is utánaküldök, akkor vagyok ott árban, mint az öt mekis hamburgerrel. Azért nem mindegy :)

2016. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erről van szó.

Nem laktat.


Ha megeszek pl. 3 sima hamburgert, akkor is éhes maradok, és akkor otthagytam annyi pénzt amiből már több és laktatóbb kaját lehet venni.


Az ízét én is szeretem, annak ellenére, hogy ki tudja miből van.

2016. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!