Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 14 évesen a kávézás árthat?

14 évesen a kávézás árthat?

Figyelt kérdés
Nekem most kezdődött a nyolcadik, és rengeteget kell tanulnom délutánonként. Görög kávét szoktam csinálni, ha anyáék kérnek, de úgy tűnik, hogy már nem csak nekik lesz szükségük erre. Erről csak délutánonként lenne szó. Lenne tőle valami problémám?
2016. szept. 4. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

a kávé MÉRTÉKKEL nem árt! ráadásul fontos, hogy ne ilyen instant xarokat igyál, hanem minőségi kávét :)


de ha mondjuk sokáig kell tanulnod, és innál még egy kávét, akkor inkább igyál zöldteát, feketeteát, vagy mentateát, azok is jó élénkítők :)


16/L,kávéfogyasztó :3

2016. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
67%

A tanulásra fogni a kávéfogyasztást, ez a legbutább dolog, amit valaha hallottam.

Ötéves gimit végiggályáztam, egy csepp kávét nem ittam soha életemben (rosszul vagyok a szagától), mégis kitűnő tanuló voltam, érettségi úgyszintén kitűnőre sikerült.

Kérdem én, 14 évesen akkor mi a fenéért kell koffeinfüggőt csinálni magadból? Nélküle is lehet boldogulni, sőt.

2016. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!