Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 14 évesen a kávézás árthat?

14 évesen a kávézás árthat?

Figyelt kérdés
Nekem most kezdődött a nyolcadik, és rengeteget kell tanulnom délutánonként. Görög kávét szoktam csinálni, ha anyáék kérnek, de úgy tűnik, hogy már nem csak nekik lesz szükségük erre. Erről csak délutánonként lenne szó. Lenne tőle valami problémám?
2016. szept. 4. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát 14 évesen marhára felesleges naponta kávézni. Inkább időben kéne este ágyba menni, 7-8 órát aludni, aztán nem lenne délután gond tanulni.
2016. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WalterEgo777 ***** válasza:
59%

Ha nem viszed túlzásba, nem lesz problémád belőle. Napi egy kávé nem árthat. Azonban én kávé helyett zöld vagy fekete teát javasolnék, ugyanis a kávé igencsak savas, nem jó a szervezetnek. Ráadásul a tea egészséges és a benne lévő koffein nem azonnal szívódik fel, hanem hosszú órákon keresztül, ezáltal hatékonyabb a kávénál.

Én 20 éves vagyok, régóta kávéztam, de meglett a böjtje- depresszió kerülgetett... Most teát iszom, de abból sem a filtereset, mert az gyenge minőségű. Teaházakban kapható szálas tea, ezek jó minőségűek és ár-érték arányban mindenki megtalálhatja a számára kedvezőt.

2016. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Persze, hogy árthat, baromi egészségtelen.
2016. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Két nap telt el az iskolából. Erősen kétlem, hogy máris "rengeteget kell tanulnom délutánonként."
2016. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

A kedélyállapotodat befolyásolja, feldob, aztán meg nem érted mitől vagy "blue" ha nem iszod...

Olyan mint a kokain, csak gyengébb..

2016. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Délután senkinek sem kéne kávét innia.

Nem fogsz tudni este időben elaludni.

Suli után pihenj egy kicsit és akkor frissebb leszel a délutáni tanuláshoz.

2016. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Török teát (sűrű fekete tea) reggel is szoktam inni, meg néha délután is
2016. szept. 4. 18:22
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem már 2 hete megy a suli....

Kérem, hogy ne okoskodjon senki se feleslegesen, és a kérdéstől eltérően.

2016. szept. 4. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
A cikória és inkakávé koffeinmentes (én úgy tudom). Kávéízük van, de nem ártanak, mert egészségesek.
2016. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 WalterEgo777 ***** válasza:
88%
Nos, kifinomult, jómodorú embernek tűnsz az írásaid alapján. Ennél fogva nem kellünk mi, hogy el tudd dönteni. Utánanézhetsz a kávé és a tea előnyeinek és hátrányainak a google-ben és akkor már világos lesz számodra a válasz. :)
2016. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!