Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egy 15 éves fiúnak mennyi...

Bencecocktails kérdése:

Egy 15 éves fiúnak mennyi kávét szabad meginnia tejjel?

Figyelt kérdés
Kávé-tej arány?

2016. jan. 9. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

3g a koffeinbol a halalos ertek, tehat 30mg/dl-es kaveval szamolva ez 10 liter. Persze mivel fiatal vagy tobbet is kibirhatsz koffeinbol.


Ha ezutan meg tejet is akarsz inni, akkor inkabb a sok folyadek miatt lesz bajod.

2016. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
15 évesen nem is kéne kávét innod.
2016. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gnoomage ***** válasza:
47%
Mert persze sosem ittak 25 év alattiak régen se kávét... Egyszerű, ha érzed hogy bármilyen erősebb változás van(fejfájás, kissebb szédülés) akkor meghallattad az aznapi "limitet". Amúgy ilyen cappucino mértékkel 2 pohár szerintem tökéletesen elmegy.
2016. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem a 25 év alattiakról van szó, hanem a 15 évesekről. Akiknek teljesen fölösleges. Le kell feküdni időben!
2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a világon teljesen fölösleges kávét innia.

Csak azt hiszitek, hogy attól vagytok ébren, miközben pont, hogy a hiányától alszotok el.

2016. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, igen félreérthető volt a kérdés. Tehát, mennyi tejbe mennyi kávét töltsek?
2016. jan. 10. 10:22
 7/9 gnoomage ***** válasza:

Így van 4-es. Hisz pl én se 12 órákat voltam távol a suli miatt úgy, hogy még várt rám a házi + otthon a tanulás + a haverok(mert valamilyen oknál fogva társasági lények vagyunk) + sport + higiénia... és még egy filmet se néztem meg, vagy egy rövidebb sorozat részt, hogy valamilyen módon egymagamban, nyugalomban szórakozhassak ...


Kérdező: Ne a kávé tej arányt kérdezd. Nem tudjuk megmondani mennyire szereted ha erős, vagy pont fordítva... Próbálgass és ha megvan a kedvenc mennyiség igyad ha akarod. Szerintem az 1-2 deci kávé fölé ne menj...

2016. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felesleges, kedves négyes?

gy van. reggel 6-kor kelek, hogy beérjek 7-re, 17-re hazaérek, lefekszem általában bealszom, nem bírom ki másképp és 18-18:30 felé fel kell kelnem, tanulok kb éjfélig és még nem ültem le mondjuk a géphez még 10 percre sem, nem zuhanyoztam, nem ettem stb. Mire ágyba kerülök van 1 óra, és 6-kor megint kelek. :)

Napi 9-10 órám van.

2016. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

18f

1,5 kanál kávé

3 cukor (saját ízlés)

Tejet úgy öntöm,hogy ha pld 3 dl pohárba iszom a kávét akkor a felétő több kávé vízzel de 2/3 kevesebb nél öntöm fel tejjel.

2016. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!