Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha antialkoholista vagyok,...

Ha antialkoholista vagyok, hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Három munkatársam péntekre szervezne egy kis délutáni sörözést. Én nem iszok alkoholt, de visszautasítani nem akarom őket. Nagyon kedvelem őket, de ez a kocsmázás dolog nem az én világom.
2016. júl. 20. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes sör, vagy biztos van ott valami üdítő.
2016. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kólát iszol sör helyett nem haragszanak meg tán :)
2016. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a probléma? Rendszeresen megyek barátokkal pubokba, ahol én csak üdítőzöm. Csak egyszer kell elmondani, hogy "szívesen veletek tartok, de én sosem iszom alkoholt" senki nem akad fenn rajta, ez nem gond senkinek.
2016. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Monnyuk az n-edik sör után idegesítő lehet egy józan ember számára a társaság humora, stílusa. Én inkább kerülöm az ilyen alkalmakat.
2016. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond. En is aintialkoholista vagyok miota nem ihatok, mert nekem fuggoseget okoz. Akarki elhiv, en elmegyek, de megmondom nekik, hogy en nem iszom alkoholos italt, mert a probalemam miatt. En Sprite-ot vagy Colat szoktam inni par szal cigi melle. Amugy nem dohanyzom.
2016. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholmentes sör, kóla, egyéb üdítők, gyümölcslevek, a legalja kocsmákban is kapni ilyesmit, nem fogsz szomjan halni.

Felnőttek közt pedig nem kellene problémának lennie a másik ivási szokásainak.

2016. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!