Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a sült húrka a mélyhűtő...

Milyen a sült húrka a mélyhűtőből?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó,ha kimelegíted a mikróban.
2010. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike
2010. ápr. 2. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hogy jó a sült hurka ha kiveszed a mélyhütőből, de vagy beteszed a sütöbe vag y amikróba.
2010. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
finom! Én a sütőbe szoktam betolni 10-15 percre, így ki is olvad és nagyon finoman át is forrósodik. Ha csak egy-két darabka, akkor érdemesebb a mikróba dobni :)
2010. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
husosfagyi vagyok 10/10
2010. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Mikróban jól melegíthető étkezés előtt.Még fagyosan teszem bele egy mély tányérba,egy másik tányért ráteszek a tetejére,így nem szárad ki.Mikróban így megsütni is lehet a hurkát és a kolbászt is.ZS
2010. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
00,44 ki az,vagy mi az a husosfagyi?.ZS
2010. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves .ZS!

A Húsosfagyi kifejezést Corven Dallas alkalmazta Luc Besson Ötödik elem C. filmjében...


A rendőrök épp be akarták vinni főhősünket egy feljelentés alapján, és noha amint ajtaján dörömbölve, affelől érdeklődtek h Ő-e Corven Dallas, Ő csak annyit mondott

"Nem én Húsosfagyi vagyok"...

Azonban a bárgyú válasza szerencsével járt, mivel szomszédja a "FORDUUULJ FEELLL!" választ adta, és így máris rabként távozott.

Így Hősünknek szabad pályálya nyílt az emberiség és a föld megmentésére.

2010. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!