Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Munkahelyen hogyan szokott...

Munkahelyen hogyan szokott zajlani az étkezés?

Figyelt kérdés
Még sohasem dolgoztam, most fogok majd kezdeni, egy ilyen open-office jellegű munkahelyen. Hogyan zajlik az étkezés ilyen jellegű munkánál? Csak a kijelölt ebédidőben lehet enni, ha előtte/utána megéhezem, akkor mi történik, nem szabad bekapni olyankor pár falatot?
2016. febr. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez munkahelyenként változó. Nálunk van ebédlő az épületben, meg konyhák is vannak, de pl ha a szendvicsemet a helyemen fogyasztom el, akkor nem szól érte senki. De mondjuk egy fokhagymás lángost már nem vinnék be. De hallottam olyan helyről, ahol tilos bent enni.

Vigyél magaddal egy szendvicset, azt az utcán is meg tudod enni és figyeld meg, hogy a többiek hova járnak kajálni.

2016. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző jól írja, minden helyen más. Ezt úgy is elmondják, neked, gondolom mivel így szokták.
2016. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos el fogják mondani, de ha nem, akkor nyugodtan megkérdezheted a kollégákat, főnöködet.
2016. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azért kérdezem, mert korábban sulinál, amikor korán keltem, soha nem reggeliztem otthon, csak suliban. Tehát ha pl. csak meghatározott időben lehet ebédelni a munkahelyen, akkor valószínűleg nem bírnám ki addig reggeli nélkül.

2016. febr. 17. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ez változó. Nálunk nem volt ebédidő sem, kimentünk, ha akartunk, ettünk vittet, ha akartunk, sőt főztünk, ha akartunk :D

A párom most máshogyan dolgozik, ott volt kijelölt étkezési idő, de neki az nem jó, így munka közben eszik. Nincs vele semmi gond.

2016. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!