Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy menüt? Leírom...

Ajánlanátok egy menüt? Leírom milyen alkalomra.

Figyelt kérdés
A párom és az én szüleim most fogják megismeri egymást. Elég fontos esemény. Ami fontos, hogy nyersen tojás nem lehet semmibe, mert 11 hetes kismama vagyok. Mindenki eszik húst, zsírosabb is lehet. Valami jó tavaszi ételsorra gondolok. Tudnátok segíteni?
2010. márc. 29. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töltött dagadó, petrezselymes burgonya.Az előételt és a desszertet meghagyom másnak.
2010. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

előétel: gombakrémleves

főétel: rántott pulykahús, krumplipüré, ubisali

desszertnek: somlói

2010. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha szeretitek az édeset,és valami különlegeset szeretnél, gesztenyekrém leves (nagyon finom ;)),főételnek valami hús rizzsel,vagy valamilyen krumplival,de ne hasábburgonyával!És desszertnek valami könnyebbet,valami gyümölcsös sütit,vagy gyümölcssalátát. Hidd el,szeretni fogják,mivel a leves igazán különleges,és édes is,ezért jól esik utána a hús.Ez eddig elég laktató volt,és valami sűrűbb,krémesebb süti ezek után nem esne túl jól,a gyümölcs finom,de nem annyira telítő. Sok sikert,remélem segítettem =)
2010. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok, elfelejtettem mondani,hogy nem szerencsés húslevest,spagettit,vagy akármi tésztás ételt felkínálni,mert első találkozáskor nem kellemes az egymás szájából kilógó tésztadarabokkal szemezni xD
2010. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
első második köszönöm. a második sajnos elég sűrűn van, de köszönöm
2010. márc. 29. 19:32
 6/7 A kérdező kommentje:
harmadik tetszik és a leves szupi, az egyik kedvencem. na én is ilyesmit szeretnék. kicsit különlegeset, de mégsem kaviárt vagy kengurufarok levest.
2010. márc. 29. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Babérleveles tejfölös burgonyakrém leves,a töltötthús az jó,tepsiskruplival-az úgy lessz nagyon finom ha a megsózott,borsozott krumplira öntesz egy fél pohár vizet és fólia alatt készíted.Ha elkészült a krumplid óvatosan jól keverd át,ízesítsd ha kell.Tálalásig hagyd rajta a fóliát,úgy nem szárad ki,paradicsomsalátával-szépen tudod tálalni.Süteményt ebben az esetben vehetsz készen is.ZS
2010. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!