Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomra milyen kiegészí...

Első alkalomra milyen kiegészítő védekezést ajánlanátok óvszer mellé?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlón kívül...

Biztos ami biztos elven. :)

Egyébként L/16, és 1 év vagyok együtt a barátommal. :)


2010. aug. 28. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ügyesen helyezitek fel a gumit, gond nem lehet, szóval ne félj, inkább élvezd, kellemes szexet, legyetek felelösségteljesek
2010. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne öld meg párzás után, akkor nem lehet gond.
2010. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hüvelytabletta, vagy kúp. nem hormonális. gyógyszertárban kapható
2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pharmatex termékek: kúp, tampon, krém.


Neten keress rá:)

2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

22.00-s vagyok.


Amugy végre egy fiatal lány, aki gondolkodik a védekezésen, és nem azért ír, hogy most mit tegyen...

2010. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak... :)

Pár kérdés felmerült bennem, amire már kerestem a választ de nem találtam...

A hüvely kúp és tabletta közt van valami különbség, azon kívül hogy másképp néznek ki?

Illetve a krémet azt "azelőtt" kell bizonyos idővel bejuttatni a hüvelybe, ugye? Melyik a jobb a felsoroltak közül? Nem okoznak égő, vagy csípő érzést?

2010. aug. 28. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Hüvelykúp és tabletta között én azt a különbséget vettem észre, hogy a hüvelykúp mintha síkosítóként is működött volna. Arra vigyázz, hogy kompatibilis legyen a gumi és a kiegészítő védekezés, ha már mind a kettőt akarod alkalmazni. Gondolom, tudod, hogy a gumi károsodik különböző kémiai anyagoktól. Szerintem semmi szükség egyébként a gumi mellé másra, ha azt megfelelően használjátok. Sokkal könnyebb is, mint hüvelykúpot meg tablettát elég mélyen felhelyezni, várni, stb.

Amúgy, ha nem bánod, muszály neked 16 évesen sexelni? Miért nem csinálsz korodnak megfelelő dolgokat??? Annyi időd lesz még a sexre később! Gondold ezt át!

2010. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:10-esnek... nem volt poénos...


Utolsónak pedig köszi, hogy leírtad a különbségeket :)

Hm, igen, tisztában vagyok a korommal... eddig kizárólag azért nem tettem meg. De nagyon szeretem, és sokkal megfontoltabbnak tartom magam néhány korombeli embernél.

2010. aug. 29. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!