Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi legyen a tízóraim a suliban?

Mi legyen a tízóraim a suliban?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami nem hizlal. Reggel sima natúr corn flakes-t eszek tejjel. Suliban 6 órám van mindennap.
2010. márc. 28. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én jóreggeltet szoktam vagy van az a puffasztott búzaszelet v mi.Azt is szoktam, és az sem hizlal.Meg vmi gyümlölcs.Banán v alma.
2010. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen sali ételhordoban,

kefir, natur joghurt magos barna kiflivel,

1-2 szendvics csak hagyd ki belőle a margarint sajtott, tegyél bele többféle zöldséget ha nincs paradicsom, szabadidődben reszelj le egy kis répát, lilakáposztát... pár napig eláll a hütöben és reggel csak a szendvicsbe kell szórni.

Csinálhatsz magadnak szendvicskrémet padlizsánból, túroból.

[link]

2010. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szendvics annak is belefér, aki fogyókúrázik.
2010. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes kiőrlésű kenyérből meg pulykasonkából nyugodtan csinálhatsz szendvicset. Kis dobozban vihetsz salit, gyümölcsöket (akár egészben, akár felszeletelve), jó reggeltet, pufirizst, joghurtot, valaki írta már, hogy csinálj szendvicskrémet (azt is kenheted a telj. kiőrlésű kenyérre). Kb ilyesmik
2010. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak, aki normálisan válaszolt :)
2010. ápr. 3. 13:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezeket szoktam vinni suliba:

-vajas kenyér uborkával

-zsömle kenőmással és bele paradicsomkarika

-Jó reggelt keksz,egy alma

-zsömle felvágottal és paprikával

-néha Fornetti

-sajtkrémes kifli uborkával vagy paradicsommal


Inni ezeket szoktam:

-tea

-víz

-ritkán gyümölcslé


A lényeg hogy laktató legyen.:) Suliba csokit nem viszek,legfeljebb túró rudi,mert édesség után émelygek,nem tudok figyelni,és amúgy is,szerintem ez az igazi sulis kajcsi.:)

2010. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!