Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi legyen a tízóraim a suliban?

Mi legyen a tízóraim a suliban?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami nem hizlal. Reggel sima natúr corn flakes-t eszek tejjel. Suliban 6 órám van mindennap.
2010. márc. 28. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Sűlt kóbász kolompérral meg toros káposztával.
2010. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
lol :-D Első! Ez jó válasz volt!
2010. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem értem mi értelme, annak, hogy az ilyenek, akik nem tudnak normálist választ adni, mit keresnek az oldalon. mással is nyugodtan eltölthetnék az idejüket..
2010. márc. 28. 20:06
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Van egy olyan mondás, hogy "Hülye kérdésre hülye válasz!" Én úgy gondolom, hogy most ez van.
2010. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
85%

OFF

ezen mi a hülye kérdés??


azokat sztem többnyire a szerelem, szex témában találod


ON

sztem zöldség gyümölcs ha viszel egy-két almát meg esetleg jóreggelt kekszet vagy valami hasonlót akkor az elég nemtom eszel e a suliba ebédet

2010. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Na jó bocsánat! Lehet, hogy a Kérdező komolyan gondolta! Viszont az első válasz olyan humoros és frappáns volt, hogy rögtön azonosultam vele! Bocsánatot kérek mindenkitől!
2010. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
A tesóm oldalán voltam...
2010. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
banánt aminek a végén az osztálytársad van és persze fiúúú
2010. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nem hülye kérdés. Vigyél almát, vagy bármilyen gyümölcsöt csak ne banánt. Mert az hízlal. Joghurtot/kefírt is vihetsz. Kenyeret ne nagyon vigyél, főleg ne fehér kenyeret, az eléggé hízlal.

Remélem segítettem. :)

2010. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem délelőtt ehetnél valami rendeset.A suliban tanulni sem tudsz ha éhes vagy.Úgy látom legalább 8 órát vagy távol otthonról,ez nagyon hosszú idő.Ebédelned is kellene.Azután még ott van a délután és az este amikor megoldható a szűk étrended,a torna is sokat segít.ZS
2010. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!