Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a falási rohamom...

Mit csináljak a falási rohamommal?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csak eszek eszek és csak eszek. Nem bírom abbahagyni, folyton ennék, és csak akkor vagyok boldog ha eszek. Ha nem eszek egyszerűen rohadtul szar a kedvem.
2010. febr. 21. 18:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és tudom hogy van még csomó ilyen kérdés, de én nem vagyok se kismama, se bulimiás, se anorexiás, és ha nem menstruálok akkor is falnom kell
2010. febr. 21. 18:30
 2/11 A kérdező kommentje:
szó szerint fél órát nem bírok ki evés nélkül :S
2010. febr. 21. 18:33
 3/11 anonim válasza:
51%

hát akkor igyál! :D az is jó! :) szerintem!

na jó nem ezt vártad tom!! de semmi baj!

NYUGODTAN ehetsz!! mindenki szeret!!

:D nyugii

2010. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

én is ebben szenvedek :S

próbálok valami "pótcselekvést" kitalálni helyette

pl több folyadékot igyekszem inni

ez ideig-óráig működik, remélem, h előbb-utóbb visszaállok valami normális étkezési szokásos rendre

2010. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kaja helyett tornázz egy 5-10percet, akkor nem figyelsz a kajára, utána meg nincs erőd enni:D

És sokat-sokat inni!! És ha rád jön a falási roham, egyél zöldséget, gyümölcsöt.

2010. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elöször menj el az orvoshoz, mert ennek lehetnek különféle okai - cukorbetegség, hormonzavar, pajzsmirigyprobléma.
2010. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szoktad magad mérni? Nem zavar ha hizol? Evés utàn nincs lelkiismeret furdalàsod? Mert akkor ez bulimia...

ha nem hizol szerintem ne izgasson..

2010. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nem hízok szerencsére, és utána nem érzem magam rosszul hanem pont jól hogy ettem :D

a cukorbetegségre én is nagyon gyanakszom, mert több tünete előfordult nálam, főleg nyáron. de most is van pár tünet. orvosnál nem voltam ezzel :S de jó lenne már elmenni


am meg vizet hiába iszok, mert még azt is utálok ilyen hidegben mert ebben a hülye időben valahogy nem kívánom :S fázok tőle utána

2010. febr. 21. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Főzz levest, csinálj salikat abból anyit esszel amenyit akkarsz, egyél gyümiket. Ne vegyél gyorsan ehető dolgokat, se csoki, se keksz, müzli, félkész fagyasztott kaják, péksütik, cukros üditöket...

Ha nem szeretsz inni fogyasz cukor nélküli kávét, teát kiszáritanak és rászoksz a vízivásra. És foglald el magad,

ha értelmes kajákat eszel zabálhatsz kedvedre. Tényleg tégy valamit én fél év alatt 15 kilót hiztam ugyanigy.

2010. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia ha betegségre gyanakodsz menj el orvoshoz mindenképp!!!

sajnos néha én is ezzel küszködök, de nálam inkább akkor amikor a havim közeledik (akkor viszont nem lehet lelőni sőt aki az utamba kerül azzal eszméletlenül tudok bánni..:( )

első az orvos, második a tünetek kezelése!

sok szerencsét

2010. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!