Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Angliában élők: melyik boltokb...

Angliában élők: melyik boltokban vásároltok és miért?

Figyelt kérdés
és szerintetek melyik boltoknak vannak a legjobb minőségű (vagy ár/érték arányú), saját márkás termékei?

2015. ápr. 24. 12:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

persze, hogy puhább, mert azok az állatok elvannak sorvadva


köszönöm a választ neked is

2015. ápr. 30. 00:26
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok az, aki a Riverfordtol rendel renszeresen,, hogy eedig nem jelentkeztem. En nagyon meg vagyok elegedve az aruval, es szerintem nem sokkal tobb, mint a minosegi elelmiszer. Ha osszehasonlitod az arakat egy Taste the Difference vagy egy Marks and Spencerrel, latod, hogy nem sokkal dragabb az az alma. Ket kisgyerekem van, megtehetem, hogy megveszem, inkabb sporolok mason, de a minosegi kajan nem. Azt meg, hogy a csirke lasabban fone, soha nem tapasztalhatm, en ilyet most olvasok eloszor, mindent ugyanugy fozok, mint elotte, nem kell plussz idovel kalkulalnom. Nem dohanyzunk, nem iszunk, a kocsit is ritkan hasznaljuk... inkabb ezeken sporolva, rafizetunk a kajara. :)
2015. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
jól teszitek, köszi a választ :)
2015. ápr. 30. 21:22
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi leginkabb a helyi piacrol vasarolunk zoldseget-gyumolcsot, sokkal jobb aron adnak mindent, mint a boltokban. Mi tobb, minosegileg is kiemelkedoek. Mivel vegan vagyok, fokent ezekbol "gazdalkodom", a tobbi szukseges termeket Aldiban, Lidlben vagy ASDA-ban szoktuk megvasarolni. Az utobbiba erdemes estefele benezni, mert hihetetlen nagy learazasok szoktak lenni a peksegben es a zoldsegpultnal, hogy ki tudjak arulni a "maradekot". Aki szinten vegan, annak jo tudni, hogy a szojatej es a hummus az Aldiban a legolcsobb es igen jo minosegu.

A Morrisons, Sainsbury's, Waitrose es a Spar dragak. A Tesco elmegy.

2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is :)
2015. máj. 28. 14:22
 26/26 anonim ***** válasza:

Tesco, Sainsbury's, M&S, ritkán Iceland. Magyar meg lengyel boltokba nem járok, mert drágák, és nálam különben sem élet-halál kérdés, hogy olyat vegyek, mint otthon. Én kifejezetten élvezem az itteni ételeket és alapanyagokat, nem akarok úúúúgy élni, mint Magyarországon, ha egyszer itt vagyok.

Tesco és Sainbury's-ról főleg tejtermékekről nyilatkozni, szerintem megérik az árukat, és elég jók is. A M&S kicsit drága, de ott inkább csokoládét és sört veszek, mint élelmiszert, amit máshol meg tudok venni olcsóbban.

2018. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!