Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Londonban (Angliában) milyen...

Londonban (Angliában) milyen ételszokásai vannak az embereknek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy mit szoktak enni reggelire,mit szoktak enni csomagolt ebédként(ez hideg),és vacsorára?

Normális válaszokat szeretnék:)


2013. jún. 26. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
rengetféle ember, ezáltal rengeteg szokás. általában a kávézókban kezdik sokan a napot, vagy a metrón kávéznak. aztán némelyik szendvics bárokban reggelizik, valaki bagelt eszik, mellé kávét. nem lehet általánosítani, annyi féle ember van, mások a szokások. ebédre sokan előre készített 3 szög szendvicset esznek, vagy beülnek egy EAT-be és esznek egy levest vagy salátát.
2013. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reggelire általában ham&eggs, kicsi sült kolbászszerűségekkel, paradicsommal, pirítóst lekvárral, gabonapehely, zabkása, péksütemények.

Csomagolt ebédben általában ott van egy szem alma (vagy vmi más gyümölcs, de az alma a legjellemzőbb) kicsi csomag chips vagy keksz, saláta vagy szendvics.

Vacsorára párolt zöldségek ( általában borsó, bébirépa, karfiol és KRUMPLI minden formában és mennyiségben) és hús: legnépszerűbb a marha, vékony parízerszerű szeletekre vágva, barna mártással, vagy panírozott sült hal, pulykamell, ilyesmik.

És fontos, hogy fűszereket még véletlenül se adjanak semmihez:-)

2013. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! jó tudni,hogy mire számítsak majd!:)

még1szer köszönöm

2013. jún. 26. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

" jó tudni,hogy mire számítsak majd!:) "


Egyáltalán nem kötelező ugyanezeket enned. Azt eszel amit akarsz. A második válaszoló szerint nincs fűszer, az egyáltalán nem igaz. Errefelé legalább érezni a hús, zöldségek valódi ízét, nem úgy mint otthon, ahol mindent agyon fűszereznek.

2013. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
4. válaszoló, jól ellent mondtál saját magadnak!:-)
2013. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maga a kérdés alapból megválaszolatlan. London lakossága a legnagyobb mix, van itt Európaitól az Arabon át a Japánig mindenféle népség, ezt így nem lehet kimondani hogy a Londoniak "ezt és ezt" eszik.

Én lehet hogy baconos tojást eszek, a szomszéd szobában lakók meg pl sütőbanánt készítenek, a harmadik meg kínai tésztát.

2013. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* megválaszolhatatlan
2013. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én úgy tudom hogy szeretnek piknikezni :)
2013. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!