Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Penészes zöldségtől lehet bajom?

Penészes zöldségtől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Ma vettem két kisebb cukkinit, és az egyik vége - itthon vettem észre - penészes volt. Levágtam, a többi részét megcsináltam. Ettem belőle két-3 falatot, és most kicsit hányingerem van. Nem tudom, emiatt lehet e.


Lehet ettől komoly bajom?


2015. márc. 9. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Öreg szerintem menj el egy gyomormosásra!

Szeretettel vár Zacher Gábor Toxiológus! Ez nem vicc!

2015. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy lehetett tőle bajod, a tudatodban volt a dolog, azért volt hányingered.

Remélem azóta már teljesen jól vagy.

2015. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%

eloszor is ! :) peneszes etelt soha nem fogyasztunk el. meghozza azert mert mint a tobbi gombanak is, a peneszgombanak is hifafonalai vannak. ami az egesz elelmiszert behalozzak. tehat, ha a penesz az egyik vegem latszik, a masik vegen is ugyanugy megtalalhato a penesz artalmas anyagai. az un. mikotoxinok.

amik tartos elfogyasztasa komoly szervrendszeri problemakat okozhatnak. es rakkelto hatasu. egyebkent a hanyingered nem hiszem hogy ettol volt, de ne egyunk peneszes etelt,nem jatek ! :)

2015. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!