Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az létezhet, hogy egy ásványví...

Az létezhet, hogy egy ásványvíznek penészes szaga és íze van?

Figyelt kérdés
ave ásványvízről van szó. A szavatossága decemberig tart, a vizet hűvös helyen tároljuk, napfénytől védve, sőt néhány napja lett megvéve. Én eléggé kizártnak tartom, de többször ittam az elmúlt napokban és engem teljesen erre emlékeztet.
2015. febr. 13. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem, lehet hogy koszos volt a palack amibe rakták és nem volt jól elmosva. Inkább dobd ki, ha ilyen az íze.
2015. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Létezhet, én is tapasztaltam ilyet, de nem csak az ave-nál, hanem a naturlandnál, visegrádinál is. Nekem a naturlandnál egy alkalommal átmeneti hasmenésem is volt, bár akkor pont nem volt ilyesmi szaga/íze. Én azt olvastam vhol neten, hogy ez azért lehetséges, mert a műanyag flakonozás miatt, illetve attól is, hogy esetleg túl sokat álltak a gyártónál. Én azóta ezeket a vizeket nem veszem, csak a szentkirályit, vagy a jana kék babyt, továbbá a mizsét.
2015. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kékt 6*1 -es zsugorfóliás pack van, és ebből 4-et fogyasztottunk el, ebből a négy palackból mind1 tapasztaltam.
2015. febr. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!