Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az létezhet hogy a szotyitól...

Az létezhet hogy a szotyitól pattanásos leszek?

Figyelt kérdés
Ritkán szotyizok, de ha egyszer eszembejut akkor egy fél csomag biztos elmegy, vagy több..és párszor észrevettem h utána mintha jönnének ki pattanások. Lehet összefüggés? ha igen, miért, és lehet ellene tenni? Előre is köszönöm!
2012. aug. 22. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mert olajos magvak közé tartozik a napraforgó mag is, és ezért jöhetnek ki pattanások tőle.
2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,igen, az olajos magvak pattanást okoznak, én is így járok,ha mondjuk mogyorót eszek.
2012. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van, ha nem figyelsz oda, akkor az egész tested is tele lehet pattanással, ami mocskosul tud viszketni. Ekkor már nincs más ellenszer, mint a doki kalcium-injekció kúrája = 5 nagy szuri.

Ha ezt el akarod kerülni, figyelj oda, mennyit eszel az ilyen nasikból.

2012. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor ha mondjuk szotyizás után mindig meginnék egy kalcium-injekciót v pezsgőtablettát az megfelelő ellenszer lehetne?:D
2012. aug. 22. 13:25
 5/8 timike26 ***** válasza:
hatàrozottan igen.lètezhet.ahogy az egyik elottem szolo irta:olajos magvak stb....
2012. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen létezhet, sőt meglepődtem, hogy vki ezen csodálkozik, hogyha olajos magvakat eszik, akkor pattanásos lesz.
2012. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 timike26 ***** válasza:
szotyizàs utàni pattanàsra nem ir fel a doki kàlcium inekciot.....
2012. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Bocsi,nem szotyitól, sózott földimogyorótól lettem kiütéses és azok után kaptam a szurit.

Persze a doki nem azt mondta, hogy a só, hanem a túlzott mennyiségű olajos mag miatt.

2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!