Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Peneszes volt a kenyer?

Peneszes volt a kenyer?

Figyelt kérdés
Melegszendvicset sutottem sutoben (toast kenyer, tejfol, sonka, uborka, sajt). Most kezdtem el enni, es olyan, mintha peneszes ize lenne. Nem biztos, hogy az, de kicsit olyan. Nem latszik semmi rajta, a meg nem sutott egy szelet sem peneszfoltos. Ti meg mernetek enni, az ize nem feltetlen rossz. Szerintetek lesz bajom? Legalabb 15 percig sult 180 fokon.
2015. febr. 23. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az a jó kis penészedésgátlóval megkezelt toast kenyér, hogy én menyire utálom...
2015. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz bajod, egyszer egy feher kenyerszeletet ettem meg es a vegen tunt fel, hogy mar nem tegnapi volt. Amugy gondolj bele, a penicilin is abbol keszult...
2015. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
18%
az a kenyér miatt van, mármint a szivacs, nem is kenyér az...s ha az uborkát akkor teszed bele amikor kész a szendvics, akkor sokkal jobb az íze...
2015. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megneztem, nem toast volt, csak formakenyer. (Kivesszuk a csomagolasbol mindig, es itt a rendes kenyer is foliaban van- kulfold). A kenyeret megettuk, csak az elsonek volt furcsa ize, nem lett bajunk tole. A meleg savanyu uborkaert pedig remegek. :)
2015. febr. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!