Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kevés pénzbol finomat?

Kevés pénzbol finomat?

Figyelt kérdés
melyikek azok az etelek amik nem tul dragak es ennek ellenere finom laktatoak?
2010. febr. 2. 23:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!köszi a visszajelzést, váljék egeszsegetekre.

de itt most nyilvvánosan megjegyzem, hogy nem tudom miért zavar valakit, hogy a tanácsaimhoz eddig odatettem

a nevemet. érdekes módon a kérdezőktől mindig pozitív visszajelzést kapok, sőt privátokat is, de valakit mégis irritálok és rendesen lepontoz.

tiszta szívemből azt hiszem, hogy ebben a kis "közös konyhában "mindenki a tőle telhető legjobbat szeretné a

másik gépnél lévőnek ajánlani.

szerettel üdvözöllek és utoljára írom ki a nevem

-eri-

2010. febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Eri...,ne vedd úgy a szivedre,nem csak téged pontoztak le..,mást is,pedig nem irták oda a nevüket.Nyugodtan kiirhatod a kis monogrammod semmi baj nem lesz;)
2010. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a biztatást, nagyon aranyos vagy, de úgy látszik a mai napom ilyen mimózás. majd túllépek rajta.

pusz.-eri-

2010. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Szia Eri!

Én nem szoktalak lepontozni, mert mindig jó tanácsokat adsz, ami nekem is jól jön :)

Engem is pontoztak már le, és nem szoktam a nevem kiirni, de most kiírom, üdv: Vera

2010. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
en mindenkinek plussz pontot adtam:)es nekem is tetszik ha valaki odairja a nevet-igy nem annyira szemelytelen:))a pontozast pedig nem kell figyelembe venni,engem is lepontoztak mar csak azert mert nem voltam a kerdezovel egy velemenyen:( akkor minek kerdez? :)))de vannak ennel fontosabb dolgok mint hogy a neten anonim emberek minusz pontokat osztogatnak:))) Evi vagyok :))) sziasztok
2010. febr. 4. 17:37
 46/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! nagyon kedvesek vagytok és ma reggel, hogy bejöttem igazán jó érzés volt olvasni biztató soraitokat.jó érzés tudni, hogy vannak az embernek ismeretlen barátai.a név kiírással én is pontosan a személyes, segítőszándékú hangvételt próbáltam kihozni, engem kicsit zavart, mikor valakit, pl. 16:24-esnek vagy utolsónak neveztek.

szerettel üdvözöllek mindőtöket

-eri-

2010. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Eri,szia:) Megmosolyogtattal:) a 16:45..19:52 stb,mikor ezt olvasom a bortonfilmek jutnak az eszembe:)))es csak annyi hogy par ember akivel a neten irogattunk,igy ismeretlenul a szivemhez nott:)sajnos vannak koztuk olyanok akivel sosem fogok szemelyesen talalkozni a tavolsag miatt,megis mintha regota ismernenk egymast:)es orulok hogy par napig te is kozejuk tartoztal:))))bocsi az ekezetek hianya miatt de nem magyar billentyuzetem vn,gondolom azert nem felreertheto amit irok:)))szep estet,Evi
2010. febr. 8. 22:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!