Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kevés pénzbol finomat?

Kevés pénzbol finomat?

Figyelt kérdés
melyikek azok az etelek amik nem tul dragak es ennek ellenere finom laktatoak?
2010. febr. 2. 23:40
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
koszonom:) halas vagyok,nagyon jo otletek es receptek
2010. febr. 3. 09:22
 32/47 anonim ***** válasza:
83%
Ha a sült krumpli kevés magába akkor csinálj hozzá sült virslit, vagy sült párizsit. Én nagyon szeretem. Azt lehet olcsón kapni.
2010. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes próbálkozni szójával (ha szeretitek).A fasírtban pl. fele-fele arányban a hússal.Kb. felére csökken a költség,és így elkészítve nem annyira feltűnő a "csalás"!
2010. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Tejfölös sajtos makaróni, Káposztás v. krumplis tészta,

juhtúrós sztrapacska(bár a juhtúró kicsit drágább de a sztrapacska viszont saját magad készited igy ez is olcsóbb kaja..),resztelt máj,most hirtelen ennyi...:)

2010. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
42%

virslit és párizsit ránthatod is.Sőt és ha levest csinálok, a zöldség-répát is kirántom.

Anyukám régen mikor gyerek voltam csinált tejbegrízt kicsivel sósabban és keményebben és felkockázta, kirántotta és fahéjjas cukorral tálalta.Nyami 28/L

2010. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
42%

utolsó vagyok, esetleg zöldséges krumplileves és bele mehet egész tojás is. vagy csak külön tojásleves,köménymagleves az is nagyon fincsi


28/L

2010. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
68%

bableves, palacsintával

frankfurti leves egy tepsi egyszerű, lekváros muffinnal

2010. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
76%

-tojásleves, krumplifőzelék, fejenként 1 sült virslivel

-pulykaszárnyból főtt húsleves, utána paradicsomszósz, főtt krumpli a levesből kivett főtt hússal (de a husit adhatod tormaszósszal vagy meggyszósszal is, nagyon finom úgy is)

-frankfurti leves, brassói aprópecsenye (ma készítettem, 4 főre alig 30 dkg hússal, nagyon kiadós és finom lett), savanyúság

-erőleves grízgaluskával, zöldbabfőzelék fasírttal

-paradicsomleves, lekváros derelye (multiknál 600 gr-os mirelit csomag 299,-Ft)

-zöldborsóleves, resztelt máj főtt krumplival

-húsgombócleves (10-12 dkg darálthús elég hozzá!), gombapörkölt rizzsel

- ha van egy kis maradék pörkölted, dobj rá savanyúkáposztád, főzd össze, kenyérrel és tejföllel nagyon kiadós és finom (hasonlít a székely húsoskáposztához).


Ahol kevés husi kell, ott úgy szoktam, hogy amikor megveszem a darált húst, mondjuk 60-70 dkg-ot, akkor kiveszem a kis adagot és külön fagyasztom a többit. Így amikor kell, csak előkapom a kis csomagot.

Remélem, segítettem.

2010. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
dragak vagytok,nagyon sokat segitet mindenki az otleteivel:)egy jo darabig valtozatos de megis finom kajak lesznek az asztalunkon,es ami a fo szempont most nalunk hogy olcso:) KOSZONOM MINDENKINEK!!!!!
2010. febr. 3. 15:19
 40/47 A kérdező kommentje:
Eri ,a tojasporkolt krumplipurevel nagy sikert aratott:))) meg a labast is kitorolgettek:))KOSZI szepen
2010. febr. 3. 15:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!