Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégisták, Ti milyen ételeke...

Kollégisták, Ti milyen ételeket vesztek?

Figyelt kérdés

Főzni nem tudok / nem merek, a májkrémes zsemlét pedig már unom. :D Olyan kajákra gondolok, amik nem romlanak meg hamar és olcsók.

Köszi előre is a segítséget! :D


2014. okt. 27. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféle péksütiket vettem, meg kenyérre parizert, szalámit, sajtot, stb. Meg sok müzlit, vehetsz tartós tejet hozzá, úgy eláll. Főzni elsőre próbálkozz az instant tésztákkal, azokat nehéz elrontani.
2014. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 horbeni ***** válasza:
100%

pizza szelet.

Vannak olyan ételbárok ahol főzeléket, poharas levest is lehet venni

Sztem néhány egyszerű étellel érdeme megpróbálkoznod mert olcsón elkészíthető, és az egészségednek is jót tesz! Illetve télen segíti az immunrendszeredet!

Mindenki vlhol elkezdi a főzést, és belejön :)

2014. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zacskos levest, joghurtot, mirelit cuccokat, pitat, hozza zoldsegeket, szoszokat, sajtot, ilzemiket szoktam venni.
2014. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szendvics bármivel, tonhalkonzerv-mindig más ízűt, zöldségeset, paradicsomost stb hozzá kifli, joghurt vagy tejföl kiflivel, joghurt műzlivel, mézes kenyér, lekváros kenyér, főtt tojás zsömlével, különféle saláták joghurtos öntettel rajta csirkemell sonka szeletek, kolbász paradicsommal, kenyérrel, főtt virsli mustárral zsömlével, konzerves paradicsomos húsgombóc vagy lencsefőzelék, heti 2-3 kifőzdékben kajálok levest+kis adag másodikat, így hirtelen ennyi jutott az eszembe

Jah meg almát szoktam venni.

2014. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Instant, tésztás leves.:)
2014. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. okt. 27. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

instant tésztaleves, mirelit fasirt, ehhez gyorsrizs vagy kukoricakonzerv

amúgy meg tészta bármivel

2014. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno a csirke és a rizs nagy barátom lett éveken át. A rizs mérő csészémmel 1 rizs és 2 víz, lefedtem és gyenge fokozaton a villanykályhán 20-25 perc, nem kell őrizni, nem kell kavargatni. A csirke, legyen az alsó vagy felső comb, vagy csirkefarhát, mind1, kicsit megmostam és vízben a villanykályha másik karikáján főtt, majd ha a rizs kész, akkor a húsról a vizet elöntöttem és ugyanabban az edényben olajon erős fokozaton megsütöttem. Olyan lett, amilyen szinte 5 éven át ezt ettem, na meg néha olcsó levest valami kifőzdében.
2014. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyorsrizst szerintem nem érdemes venni, inkább vagy tanuld meg, hogy kell megcsinálni (én az olajon pirított hagymán pirított rizs + másfélszer annyi víz verzióra esküszöm, de nincs két ember, aki egyformán csinálja), vagy vegyél egy szűrőt és simán sok vízben főzd meg, aztán szűrd le, mint a tésztát. Ja, a szűrő a tésztához is praktikus :)
2014. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos főzni nem nagyon merek, nagyon érzékeny a tűzvédelmi rendszer, állandóan beriaszt, nem akarom kikészíteni a fél kolit a bénázásommal. :D De köszönöm az ötleteket!
2014. okt. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!