Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az átlag kínaiak milyen...

Az átlag kínaiak milyen ételeket esznek?

Figyelt kérdés
én ázsiai jellegű ételeket csak kínai kajáldákban láttam-ettem tudom is hogy ezeknek nem sok köze van a hagyományosakhoz és sokkal európaibb stb. arra lennék abban a nagy országban miket esznek átlagosan az emberek? szóval arra értem akik szegényebb körülmények között élő sok ember, ott is vannak falvak, az itteni fizikai munkásember pörköltje tésztával ott mi? rizs gondolom sokmindennek alapja de arra is rá lehet unni még ha változatosan is van elkészítve ha jut hús az az itteni konyhában milyen ételhez hasonlít leginkább?
2014. júl. 12. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Reggeli:

Kutya, rizzsel.


Ebéd: rizses sült kutya.


Vacsora: kis kutya, kevés rizzsel.

2014. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
macskát, kígyót, skorpiót is szoktak enni meg gilisztákat... szigorúan élve
2014. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sült tészta, bambuszos csirke, fafülgombás csirke, édes-savanyú...
2014. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mekkora országról beszélünk? Eléggé eltérő a kajakultúra is az országon belül. De a szegényebb körülmények között élő emberek ott általában rizst esznek rizzsel, akár ráunnak, akár nem, nem nagyon jut más.
2014. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!