Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit segit a sok tej ivása?

Mennyit segit a sok tej ivása?

Figyelt kérdés
Napi egy esetleg fél liter tej megivása milyen hatással van a szervezetemre ? Szeretnék kicsit izmosodni arra lennék kivncsi, hogy mondjuk 100ml tejben 3g fehérje található, akk napi fél liter minimum az már 15g lenne. Rendszeres fogyasztása esetén meg mire számíthatok? Napi rendszerességgel sportolok, erősítek (gyúrok na), szeretnék kicsit "vastagabb lenni (mult héten lettem 16, durván 178 centi vagyok, 65 kiló), legalább 70-et elérni, persze egészségtelen kajákkal akarom ezt elérni. Egészségesen is tááplálkozom, őgyhogy kíváncsi vagyok, mennyit segítene mondjuk a napi fél (de akár több) liter tej megivása. köszi elöre!
2010. jan. 25. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább könnyű húsokat egyél, mint tejet igyál. Nem olyan egészséges az (főleg ezek a bolti tejnek álcázott izék).
2010. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszek én rendesen de nem érzek nagyon változást... Milyen husokra gondolsz konkrétan ?
2010. jan. 25. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Csirkehús...
2010. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"(gyúrok na)" ezen nevettem. : D

Fehér hús, rizs, szőlőcukor, méz, tojás.

2010. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Edzés után mindig csinálok lágytojást, azt még szeretem is.. rizs, hús, ezeket is eszem rendesen, de nem rendszeresen, tehát nem minden nap.
2010. jan. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!