Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha minden nap eszek danone...

Ha minden nap eszek danone activiat az segít az emésztésben?

Figyelt kérdés
Szóval megyek töle minden nap wcre? mert egyszerűen borzalmas az emésztésem heti 2 szer ha sikerül produkálni valamit
2010. okt. 20. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem old meg ,én is hetekig kisérleteztem vele.
2010. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér, én is próbáltam. Ja, az actimel sem.
2010. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a síma kefír és joghurt vált be. Persze nem egy pohár után, rendszeresen eszem, naponta két pohárral.
2010. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hetekig ettem, nem csinált semmit. Hiztam l kg-ot. Szerintem attól, mert volt, hogy nem egyet ettem.
2010. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyél meg naponta pár szelet puffasztott rizst, vagy hasonló rostos dolgot (esetleg szilva, ne adj isten aszalt barack, hasonlók), és igyál rengeteget. Olcsóbb, és sokkalta hasznosabb mint az activia, vagy hasonlók.
2010. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hm hát köszönöm....anyukám is ugyanezt mondta hogy tök kamu az egész de mondom hátha nem hisz ö még nem probálta de akkor ugytünik mégis :)
2010. okt. 20. 16:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Vegyél zabot, nagyon sok helyen kapható, naponta 2-3-4 kanálnyi csodákat tehet kefírbe, vagy joghurtba keverve, de eheted főzve is, persze akkor többet. Nővéremnek és sógornőmnek ajánlottam, mindkettőjüknek bevált! És szeretik az ízét is!
2010. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
vegyél natúr joghurtot és tegyél bele egy evőkanál őrölt lenmagot ízesítheted fahéjjal , mézzel, valami gyümölccsel.egyél ilyet minden nap. tuti segíteni fog.
2010. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha dinnyét vagy akármilyen gyümölcsöt eszel és ráiszol egy liter tejet, az is tökéletes :D
2010. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem a savanyúkáposzta vált be.
2010. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!