Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy "Izomhús"?

Mit jelent, hogy "Izomhús"?

Figyelt kérdés

Én úgy tudta, hogy a hús az = izom.

Van olyan hús is, ami nem izom?

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__6..



#fogalom #izomhús
2014. okt. 12. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ismersz krumpliburgonyát?

Vagy mondod igy vagy úgy.

Minden /majdnem!/ élölénynek az eggyik összetefö része az izom. Amikor azt a hentesüzletben árúba bocsájtják, akkor már hús.

De te azért a hentesüzletben megkérdezheted vásárlás közben, hogy ez a száp szelet hús melyik izombol való, mivel te olyasvalamit akarsz készíteni amihez megvan adva melyik részéböl kell.

2014. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a hús, amit a boltban veszel, az általában izom + zsiradék (+ esetleg bőr). gondolom az illető arra volt kíváncsi, hogy mennyire zsíros a csirkemell. :)
2014. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta. A belsőségek nem mind izom húsok. Pl: máj.
2014. okt. 12. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hoplá, itt most valamit összekevert a kérdezö.
2014. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs mit összekeverni, mert senki nem mondott még értelmes választ.
2014. okt. 12. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon azt erösitik sokan, hogy a máj is hús. Mondjuk ha külön választjuk attol amit nem lehet megenni, akkor az élelmiszerhez számoljuk. Hogyan lehet a húshoz oszályozni nem tudom de a májszövet az nem májhú.
2014. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tehát senki nem tudja megmondani, mi az az "izomhús", de mindenkinek van ellenvetése, ha valaki beír valamit :)


Rájöttem, hogy ez szellemi maszturbáció.

2014. okt. 19. 08:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!