Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ételízesítő,...

Létezik olyan ételízesítő, amiben nincs se só, se semmilyen tartósítószer vagy adalékanyag?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, akkor hol lehet kapni? Bio boltban vagy valamelyik üzletláncban? Ja, és nagyjából mekkora kiszerelésben mennyibe kerül, esetleg tudjátok?

2014. szept. 29. 11:08
 1/8 macikamacika válasza:
100%
A szárított fűszerek azok natúrok.5-6 félét vásárolok,összetöltögetem,s kész a fűszerkeverékem.
2014. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A készekben mindegyikben van. Vegyél természetes fűszereket, és azokkal ízesítsd az ételt, tetszésed szerint.

Egy tasak fűszer hosszú ideig elég.

2014. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Só mindegyikben van, amiben nincs azt fűszerkeveréknek hívják. Én a Naturellát szoktam venni, abban nincs ízfokozó se más (só az van), ez szerintem bármelyik nagyobb üzletben kapható.
2014. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kulcsos7 ***** válasza:
100%

Szárika, én azt szoktam venni, van különböző ételekhez.

Nagyon jó és magyar.

2014. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 29. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bio vegetát vettem már bio boltban, de Sparban is van zöldségkeverék natur. Kb kétszer annyiba kerül, mint a vegeta.
2014. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Natur vega mix.

Én a kisfiam ételét ezzel ízesítettem, amíg külön főztem neki.

Bioboltban kapható, nem olyan horror az ára, mert sokáig elég.

2014. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is.
2014. szept. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!