Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek a suliba inni? Ti...

Mit vigyek a suliba inni? Ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés

Itthon ásványvizet szoktam inni(mentes,enyhén szénsavas)de a suliba nem fogok elvinni egy egész üveggel(állt.1,5L).

Az átöntögetés meg nem oké.


Valami olyan ital kéne ami megfizethető, finom, nem túl édes.

(Szóval ne profis 2L-es szénsavas narancslét meg ilyeneket mondjatok.)


Valami ötlet?


2010. jan. 21. 16:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
szörp,tea,ásványvíz,vagy ha ugy van pénzem néha veszek coca colat:D De am általába én ásványvízet viszek :)
2010. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
tea,ásványvíz,szörp
2010. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

en is imadom az asvanyvizet, itthon vagy azt iszom, vagy sima csapvizet, esetleg izesitettet asvanyvizet.Ha ezeket szereted, akkor ajanlom a citromos/narancsos vizet...Annyi az egsze, hogy citromot vagy narancsot csavarsz bele.De ne vidd tulzasba, a sok savasle nem tesz jot a gyomornak.

Esetleg fozz teat izesites nelkul, en megszoktam, lassan mar nem is iszom edesitve+cukorral.Minden, csak szokas kerdese(:

2010. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én simán elviszem a 1,5 ásványvízet külön füles táskába,mellé a kaja és már kész is a túlélőcsomag.
2010. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%

"...a bolero nagyon egészségtelen, a gyerekemnek sohasem adnám!..."


Igazad van!

Adjál neki TEÁT, amiben koffein van (teofilin), teszel bele egy rakás cukrot, és a csersav sem túl egészséges... 8-P


Ezzel ellentétben a Bolero-italpor cukormentes, van benne C-vitamin, kálcium, gyümölcskivonatok...


Egyik sem egészséges (mi az manapság?), de ha már választani kell, akkor inkább Bolero-italport+ásványvizet adok a gyerekeimnek, mint teát (koffeinnel+csersavval+cukorral), vagy palackozott szénsavas kólát vagy társait...


Amúgy "abszolút egészséges" élelmiszer manapság már nem létezik, még a BIO élelmiszerek sem egészségesek 100%-ig, mert például azzal, hogy nem permetezik ezeket a növényeket, egyúttal a gombák ellen sem védik ezeket, nagyobb a veszélye, hogy toxikus gombák telepednek meg rajtuk, amiről pedig tudjuk, hogy súlyosan egészségkárosító, rákokozó!!!


Lehet persze egész nap teát inni, de ez max. zöld tea legyen és ne tegyél bele cukrot...

2010. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
37%

A Bolero vs. tea esethez csak annyit, gyümölcstea, nuku koffein. Bolero = édesítőszer= méreg.


Én több alkalommal vittem középsulis koromban teát, különböző kiszerelésben, fél litertől másfél literig. Natúr és mézes változatban. Ezen kívül nálunk volt ivókút, amiből csapvíz jött, és nagyon szerettük. Még divatos volt órák előtt boltba menni, literes gyümölcslevet venni. Szénsavas sz@art nem is ivott senki nálunk, a Bolerótól meg egyszer, miután megittam egyedül másfél litert, és hasmenést kaptam, soha többé, mondtam, soha többé!

2010. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Én is teát szoktam vinni, de Ekolandosat. Azt a granulátumosat. Azt ízlés szerint tudod vegyíteni vízzel, és szerintem finom is. :)
2010. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
*egérkakatea. De régen ittam olyat! Nyáron pedig, jegesen nagyon jó.
2010. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
igyál tejet
2012. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!