Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Látogatáskor a kórházba mit...

Látogatáskor a kórházba mit vigyek a kismamának? Lehet mindent enni/inni, vagy van olyan ami nem javasolt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Banánt, narancsot lehetőleg ne. Jó a buborékmentes ásványvíz, nekem a baracklé volt még, ami nagyon jól esett. Esetleg valami finom csoki, én is azt nagyon kívántam. Süteményeket ne, ha lehet.
2009. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Enni/inni:

Szőlőt, sárgabarackot, körtét ne! Innivalóban sem. Meg semmi olyat ami puffaszt (pl. káposzta, bab, borsó, stb.) Vigyél almát, almalevet, joghurtot, húslevest.

Egyéb:

Ha még nem vettek ilyesmit, esetleg vegyél egy felhúzhatós zenélős játékállatot a babának, mi is kaptunk egy macit, és nagyon szereti a mai napig. Ha más játékot akarsz vinni, akkor valami élénk színűt javaslok, a pasztell árnyalatok nem jönnek be. Vagy esetleg 68, 74-es rugdalózó, body, ezekből lehet hogy nem készült fel a kismama, de később úgyis kelleni fog.

2009. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rostos őszilevet ittam, és 4 napig nem aludtunk, mert fájt a kicsi pocija. Én is inkább az almalére teszem a voksom, ha már gyümilé.
2009. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szénsavmentes ásványvíz minden mennyiségben, és csokoládé (ha szereti a mama). Én is ittam a rostos leveket, az alma talán a legsemlegesebb. Amit még hoztak nekem (és életmentő volt) szeletelt csirkemell sonka (felvágott), mert muszáj volt kiegészíteni a reggeli két szelet párizsit, és gyümölcsjoghurt. Szülés után az ember egyszerre csak kis adagokat tud megenni, de naponta többször, és a kórházi kaja nem a legjobb.
2009. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ásványvíz minden mennyiségben!Nekem az kellet,pedig sose voltam egy nagy vizívó :-)Bármit ami nem puffaszt-húslevest,rántott levest,ha szereti,jó a tejserkentéshez,
2009. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokmindent nem lehet enni-inni...

Amit lehet, az alma, és kell is a vitamin.

Én örültem a kajának, mert folyamat éhes voltam (zsemle, szalámi, vaj, paprika)

Én nassos vagyok, jól estek a nápolyik, csokik.

Kell a folyadék, lehetőleg mentes víz, vagy tea.

Vihetsz joghurtot is.

2009. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég egy üveg víz! Nekem bár jól esett, hogy elhalmoznak mindennel, a hócipőm tele volt a sok üdítővel, csokival, mittomén mivel, nem győztem pakolni őket! Úgyhogy ha jót akarsz, csak módjával viszel bármit is!
2009. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!