Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Serra töltött...

Hol lehet kapni Serra töltött cukrot? (régen volt a penny marketben)

Figyelt kérdés
Kolléganőm megkínált vele, és nagyon finom. De nem mostanában vette. A pennyben volt és azóta sincs, a neten se találok róla semmit. Nagyobb fajta töltött cukor SERRA márkájú. Nem vagyok nagy cukor evő, de ez tényleg nagyon finom. Lehet még kapni egyáltalán? Ha igen, hol (online is jó)?
2010. jan. 14. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Felkeltette az érdeklődésemet... de képet nem találok róla. elképzelésem sincs, h milyen lehet, pedig én járok a pennybe. Milyen ízű? milyen a csomagolása? hogy néz ki?
2010. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Általában gyümölcs ízekben van, de van pl csokis is (azt hiszem kolléganőm olyat evett), a csomagolásán a SERRA név fehér betűkkel piros alapon van egy kis hosszúkás szaloncukor formájú piros háttéren.

Maga a cukor úgy van becsomagolva mint egy szaloncukor, szóval a vége össze van tekerve a papírnak, de csak az egyik, a másik nem.

Egyébként írtam a penny marketnek, hátha válaszolnak valamit.

2010. jan. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!