Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért kritizálja mindig a...

Miért kritizálja mindig a saját főztjét?

Figyelt kérdés
Anyám minden étkezéskor mondja, hogy hát ez nem sikerült olyan jól, túl sós/fűszeres/túlfőtt stb stb, pedig mindig istenieket csinál. Mi meg persze mondjuk neki, hogy dehogy, nagyon jó. Kevés az önbizalma, vagy csak szereti hallani, hogy jól főz?? Le lehet erről szoktatni valahogy?
2010. jan. 12. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert amikor főz és kóstolgatja, akkor nagyon forró, meg egy idő után nem érzi annyira az ízét, ahogy áll a gőzben.

Én is így vagyok, amikor főzök, addig kóstolom meg javítgatom, amíg azt nem hiszem, hogy elrontottam. PErsze utána mindenki állítja h nagyon fini :)

2010. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
inkább ilyen legyen, mint olyan, mint az enyém, aki mindig dícséri saját főztjét, milyen finomat főzött, közben néha ehetetlen:))
2010. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:)) oké, meggyőztél
2010. jan. 13. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!