Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok enni a kenyér...

Meg szoktátok enni a kenyér héját?

Figyelt kérdés
Én nem mert vagy kemény és alig bírom elrágni vagy puha és azt úgy nem szeretem.
2010. jan. 10. 22:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%

Szia.

Én régen megettem, mostanában csak akkor, ha nagyon puha, mert a fogaim nagyon romlanak (pedig Isten bizony mosom őket becsülettel!!!).

Hátul sokat kihúztak, elöl meg gyökérkezelve van kettő is és olyan gyenge, hogy félek, hogy kitörik.


Amúgy a belét én jobban szeretem a kényérnek, tehát régebben úgy csináltam, hogy először a héját ettem, aztán a végére hagytam a legjobb részt.:-)

2010. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
74%
Imádom a kenyér héját! 22:37 te meg gondolom a moslékot mindennap postázod a Száhel-övezetbe! Európa jelenleg túltermel, úgysmint az USA és még jó néhány állam, emellett rengeteg ország éhezik, tokmindegy Te is mit dobsz ki, azt ,hogy ők éhezenek bizonyos globális gazdasági tényezős szabnak meg, nem az, hogy Manyi néni kidobja e a csirke szárnyát a kutyának vagy nem...
2010. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
60%
Csak ha friss és még meleg, ropogós a kenyér vagy ha nagyon puha a héja, egyébként nem.
2010. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%
23:03 on jót röhögtem de egyébként igazad van teljesen. Én szeretem a kenyér héját
2010. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%

de utálom ezt az "Afrikában éheznek, te meg otthagyod a végét?!?"

Kedves kommentelő, aki ezt mondta, gondolkodj már el: ha megeszem, nem fognak éhezni afrikában??

vagy tudod mit?? vidd el nekik!

2010. jan. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%
A felsőt igen, csak az alsót vágom le, mert égett és lisztes, de a nagyim a felsőt is mindig levágja, mert szerinte azt sem szabad megenni. Ti. "megfogdosták a cigányok".
2010. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%

A frisset nagyon szeretem, mikor már puha, akkor semmi különös.


Amúgy, aki beírta, hogy vannak országok, ahol örülnének...stb. Hallod add meg a címed, elküldöm neked a felesleges héjakat és add oda nekik, mert hiába eszem meg, attól nekik nem jobb, ha tudják, hogy Klárika ma megette a kenyérhéjat, nem pedig kidobta.

2010. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Ja igen, az nem zavar titeket hogy rengetegen végigfogdosták már azt a kenyeret előttetek?
2010. jan. 11. 01:26
 19/39 anonim ***** válasza:
91%

Régen tényleg egészem más volt a kenyér héja! Meg mondjuk a belseje is. Na azt imádtam, a mai kenyerek tele vannak térfogatnövelővel, és Besenyő Pista bácsi szavaival élve "Hááá a térfogat nem finooom!" :D


Bár attól még megeszem. Amúgy Etiópiából csomó gabonát importálnak az EU-ba, mert azt ottaniak nem tudják megvenni. És nem azért éheznek, mert nincs termőföld. Az egész lényege, hogy ne vegyél olyasmit, amit nem használsz el / nem eszel meg.

Magyarországon átlagosan a megvásárolt élelmiszerek kb. 20%-a a kukában landol.

2010. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
94%

Én megeszem a héját is. Persze ha friss, ropogós akkor a legfinomabb.


Mi egy kisebb pékségbe járunk, ott a kenyerek egy pult mögött polcokon vannak. Nem lehet összetapogatni a kenyeret. Kérni kell, és az egyik eladó odaadja, de mindig van a kezén kesztyű ( mint a nejlonzacskó) mikor a pékáruhoz nyúl. Mindent ott sütnek, helyben, a pult mögött egy ablakon lehet is látni, ott is viselnek kesztyűt. Tehát ott maximum én fogdosom össze a kenyeret.. :)

2010. jan. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!