Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit ettetek ma, mit fogtok...

Ti mit ettetek ma, mit fogtok még enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon bűntudatom van, mert rengeteget ettem ma:

Reggeli: 7:30 körül (korán ébredtem) egy nagy tál cukros müzli, 11 óra körül (megéheztem) 2 db bundás kenyér + banán turmix

Ebéd: 2 szelet rántott hús vegyes körettel (rizs+ sültkrumpli), 3 db csokis kocka

Uzsonna: szendvics , csokis shake

+ estére a bátyám szülinapja alkalmából elmegyünk moziba (valószínű iszok kólát) meg este a mekibe.

Ez nagyon sok? Ti mit ettetek, mit fogtok meg enni?



2014. júl. 24. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy sok, hanem hogy szinte csak szénhidrát. Zöldséget mikor eszel?


Nekem ma:

Reggeli: tejeskávé, étcsokis zabkeksz (házi készítésű)

Tízórai: szalámis-sajtos szendvics, zöldpaprika

Ebéd: rántott hal, párolt zöldség, kevés sültkrumpli, tartármártás

Uzsonna: görögdinnye

Vacsora: cukkini krémleves lesz


Alapjáraton nem eszek ennyiszer, de kismama vagyok és egyszerre már nem fér belém valami sok kaja.

2014. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez nem borzalmasan sok, de ahogy előttem is írták, szinte csak szénhidrát.

Cukros müzli, csokis kocka, csokis shake? Elolvasom és már megfekszi a gyomrom (bocsi).

Azt a Mekit meg kihagyhatnátok, mert a kalóriatartalma az egekben, viszont a tápértéke nulla, megeszed, és egy óra múlva éhes vagy.


Reggelim: Egy bögre kakaó (nem tudok reggelizni)

Tízórai: 2 nagy őszibarack

Ebéd: Lecsó tarhonyával, kávé

Vacsi: Tegnap sütött brownie


Ma már nem fogok enni, max. iszom egy gyógynövényteát.

2014. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Huhh...most van igazán bűntudatom. Mivel utoljára 4 órakor ettem, mozira mar nem voltam annyira tele, így benyomtam a kóla mellé még egy sajtszószos Nachost is. A mekiben mc chicken-t vagy mit ettem menüben + forro almás pitét és hazafelé még bementünk fagyizni, úgyhogy még 2 gombóc fagyi. Mennyire fog ez meglátszani? Nagyon sok volt ez így?:(
2014. júl. 24. 21:51
 14/21 anonim ***** válasza:

Sok, de egy nap belefér, nincs semmi gond egy ilyen "bulizósabb" nappal.


Holnap lehet, hogy többet fog mutatni a mérleg, de hosszútávon ebből semmi sem fog megmaradni - feltéve persze, hogy ez a fajta étkezés valóban egy kivételes, "ünnepi" eset, nem pedig a mindennapok.

2014. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert sirankozol, ha meg sem probalsz tenni z ellen, hogy igy nezz ki. Arra nem gondoltal egeszen veletlenul, hogy enni nem kotelezo? Nyugodtan el lehet setalni a nachosos pult elott, semmi bajod nem lesz, ha a film miatt mesz moziba es nem a chipsert


Csak, hogy valaszoljak:

Reggeli: egy fott tojas, egy tonkolytoast, 2 koktelparadicsom, 1 retek es nehany szelet kigyouborka. 2dl facsart narancs-es grapefruitlet ittam hozza.

Ebed: 1 szelet fogasfile siman olivan sutve, 1 kistalka gorogsalata.

Delutan:1 nektarin

Este: asztali grillezore radobtam 5 szelet padlizsant, a tetejukre szeletelt mozzarellat es keves zoldfuszert. Ittam hozza egy pohar paradicsomlevet.

2014. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
o.o ez rengeteg én ezt eszem-t ma: Ebéd:Rizs gomba pörkölt,Vacsora:vajas kenyér szalámi paprika paradicsom ubi.És még napközben egy kis gyümölcs
2014. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

12. vagyok.

14-es, nézd meg az első oldalon, a kérdező kommentjét, hogy általában miket szokott enni O___O Lehet, hogy ez egy "bulizósabb" nap volt, de az étkezési szokásai amúgy is borzalmasak.

2014. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

nekem reggeli általában egy 1,5 dl tejeskv egy kanál nyírfacukorral.

ha éhes vagyok eszem hozzá kb 1 szelet pirítóst vmivel vagy 1-3 pici szelet kalácsot vajjal vagy nyírfás lekvárral. ha nem kenyérfélét akkor 2 tojásból készült rántotta zöldséggel.

tízóraizni nem szoktam.

ebéd általában húsféle zöldséggel vagy zöldséges kaja minimális szénhidráttal (kevés kuszkusz, bulgur stb rakott ételekbe), levesek (rántás nélküliek)

vacsora: saláta tonhallal, vagy mozzarellával, vagy csirkemellel, vagy esetleg egy szendvics..vagy zabpehelyből készült házi "ropogósból" pár db.

Nem mondom, hogy nem bűnőzök, mert vasárnap is kenyérlángos volt az ebéd+vacsora, de ezt nem csinálom napi szinten. sajnos 6kgtól nem tudok megszabadulni, pedig már leadtam 10kgot (szülés óta). nagyon zavar jó lenne ha lemenne :-(


Én az étrendeden azt látom nagyon sok cukros, lisztes dolgot eszel, kevés zöldséget..

most még fiatal vagy, később még jobban lerakódhat a plussz, nem árt odafigyelni időben!

2014. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 GhostGirl14 válasza:
Szerintem ez sok amit te megeszel... Szerintem ilyenkor jó ha te megeszel 7:30 körül megeszel egy műzlit vagy ilyesmit (én ilyen jóreggeltkekszet,gabonapelyhet szoktam reggelizni vagy semmit :D ) Az a baj hogy 11:30-kor már ebédelni kéne nem hízlaló kaját enni (bundás kenyér) a banán turmix szerintem maradhat. Ebéd az ebéddel semmi sincsen az jó ahogy van a rántott húshoz ajánlott tényleg a saláta :) Uzsonna: én ilyen helyzetben azt csinálom hogy számomra az uzsonna az a vacsora hogy ne kelljen ilyen este 10-kor vacsorázni.. Jah és apropó ha tudod hogy a bátyád szülinapja lesz és kólát iszol és rádaásul a mekibe mész akkor mégjobban hízni fogsz, ajánlott hogy akkor tervezd meg előtte mondjuk reggel hogy ma nem fogsz sokat enni és nyugtasd meg magad hogy ez még belefér ha keveset ettél ma. Amit ettem ma: Reggeli: Dörmi maci...:D Ebéd az kb 12:30-kor volt nálam (chilisbab) utána én ilyen este felé 5-6 óra között szoktam uzsonnázni (mostis is eszem 2 pirítóst :D ) de mint mondtam ez nálam már a vacsora és én maximum ha nem annyira birom ki (általában kibirom) akkor gyümölcsöt eszek és csillapítja is az étvágyamat és ennyi :)
2014. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Hihetetlen mennyit birtok enni!!!!!

Én 4db pizzát(Szelet;)) + 1L narancslé

És este van!!!!!!

2014. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!