Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit ettetek ma, mit fogtok...

Ti mit ettetek ma, mit fogtok még enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon bűntudatom van, mert rengeteget ettem ma:

Reggeli: 7:30 körül (korán ébredtem) egy nagy tál cukros müzli, 11 óra körül (megéheztem) 2 db bundás kenyér + banán turmix

Ebéd: 2 szelet rántott hús vegyes körettel (rizs+ sültkrumpli), 3 db csokis kocka

Uzsonna: szendvics , csokis shake

+ estére a bátyám szülinapja alkalmából elmegyünk moziba (valószínű iszok kólát) meg este a mekibe.

Ez nagyon sok? Ti mit ettetek, mit fogtok meg enni?



2014. júl. 24. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Egy barackot meg egy pohár jegesteát. 13/L
2014. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én hízókúrázom, és boldog lennék, ha ennyit meg tudnék enni... Fogyókúrázónak sok, és helytelen. De azért kíváncsi vagyok mennyire vagy te "kövér"...
2014. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
165 cm/62 kg/ 14 L
2014. júl. 24. 15:45
 4/21 anonim ***** válasza:

Reggeli: két szelet teljes kiörlésű kenyér pirítva, camambert sajttal, két kis darab cukormentes keksz mézes-tejes kávéval.

Később egy banán (ezt edzés előtt), most fehérjeturmixot fogok inni, később tojáslevest, vacsorára saláta joghurtos öntettel.


Amúgy valóban nagyon sokat ettél, ezzel megterheled a szervezetedet, remélem azért, nem mindennapos ez a nagy kajálás.

2014. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én reggel ettem két kiflit, ebédre grillezett zöldségeket uborkasalátával, uzsonnára egy nagyobb szelet dinnyét, és vacsorára is dinnyét tervezek.


Viszont most nagyon éhes vagyok, szóval még lehet, veszek valami kis csokit vagy péksütit...

2014. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Soknak nem sok, csak nem jó amit ettél. A rántott húst leszámítva - ez az egyetlen hasznos táplálékod a mai napra.

Hol a zöldség? Miért banánturmixot iszol, amikor most egyéb gyümölcsöknek van szezonja?


Legalább, hogy javíts a napodon, a Mekibe grillcsirkés salátát egyél, ásványvizet igyál hozzá.


Én reggelire sonkás sajtos szendvicset ettem, sok paradicsommal, TK kenyérből

Tízóraim TK keksz volt

Ebéd: zöldbableves, sajtos tészta

Uzsonna barack és szilva

Vacsorára szerintem még marad zöldbableves, amit meg kéne enni, mert holnap elutazunk, és salátát tervezek.

2014. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én ma ennyit ettem:


Reggeli 6:40-kor: 2 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér sajtkrémmel, téliszalámival és fél kígyóuborka, mellé "angolos" feketetea

Tízórai 10 körül: kv 2 tejszínnel, 3 gullón digestive keksz (itt kicsit elszálltam, kettő is elég lett volna, de olyan finom :S )

Ebéd12:20-kor spenótos tészta

Uzsonna épp most: 1 nektarin és 1 keksz

Vacsorát még nem tudom mi lesz, még nem beszéltem meg a férjemmel mit szeretne, de hajlok a pizza felé.

Utóvacsira (10kor) valószínűleg egy szelet sajtkrémes kenyeret eszem majd zöldséggel.

2014. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Átlagosan kb. Így eszek:

9 óra körül kelek, akkor müzlit eszek (Chocapic vagy hasonló), 11-12 óra között valami kekszet vagy sós mogyit stb.

14 óra körül ebéd, az főétel vagy rántotthús, sülthús, pörkölt általában, tarhonyával, nokedlivel, sültkrumplival. 16 óra körül szendvics vagy péksüti. 19 körül vacsi (anya szokott kisütni fagyasztott kajákat) pl. Szilvás/túros gombóc, haltudacskák sültkrumplival vagy tejbegríz, müzli. Aztán 20-21 óra környékén eszek csokit vagy sütit.

2014. júl. 24. 15:55
 9/21 anonim ***** válasza:

reggelire egy péksüti a pékséből (virslis)

tízóraira ittam egy cappuccino-t

ebédre egy csésze májgombóc leves, krumplis tészta kovászos uborkával

uzsonna-vacsorára sárgadinnyét tervezek.

2014. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Reggeli: egy tál müzli (zab, méz, kis magvakkal), és egy kis csésze kávé

Tízórai: energia ital, egy túró rudi

Ebéd: májkrémes-kukoricás melegszendvics

Uzsi: nem lesz

Vacsi: szerintem sült kolbász sajttal, paprikával

Utóvacsi: linzer, vagy tegnapi süti, és joghurt mézzel

2014. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!