Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket reggeliztek?

Miket reggeliztek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég kreatív, állandóan pékárut reggelizek, és sokat fáj a hasam. Változtatni szeretnék. Próbáltam már a müzlit, de nagyon hamar megéhezem.
2014. júl. 23. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mostanában szinte mindig zabkását reggelizem. 2-3 dl vizet teszek fel főni, majd ha elkezd bugyogni beleteszem a 3-4 ek zabkorpát, zabpelyhet.

Rengeteg féleképp lehet variálni az ízesítést. Almás-fahéjas, banános, kakaós, néha gyümölcsös műzlit, joghurtot is dobok rá, esetleg méz, édesítő. Nagyon szeretem.

2014. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is zabpelyhes vagyok, fél csésze víz, fél csésze tej, felforralom, bele fél csésze zabpehely. Ezeket idénygyümölcsökkel kombinálom, télen narancs, banán, aztán jött az eper, de ettem már szőlővel, és most barackkal. Imádom.
2014. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!