Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket reggeliztek?

Miket reggeliztek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég kreatív, állandóan pékárut reggelizek, és sokat fáj a hasam. Változtatni szeretnék. Próbáltam már a müzlit, de nagyon hamar megéhezem.
2014. júl. 23. 19:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Joghurtital, piritos, jóreggelt keksz, cottage cheese, kukoricapehely...
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Háztartási keksz banánnal.)- ez megy általában, de még győri édes kekszet szoktam. Ha nincs akkor szendvics, bár reggelire nem túl jó dolog. :D
2014. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit èpp kivánok ma pl csokis-zabkásat. 2dl tejben felfözöl 3 púpuzot ek zabpelyhet 1 tk keserű kakaópor kevés méz. Van amikor szendvicset eszek(barna zsömi sok zsöldség) vagy esetleg rántotta tükőrtojás szintén zsöldségekel.Ha pedig nincs időm egy kényelmes reggelihez csinálok egy turmixot. Remélem tudtam segįteni:)
2014. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rántotta, virsli, ezeket még nem mondták
2014. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában sósakat eszek, kiflit valamivel. pl.: vaj, főtt virsli, konzerv kukorica, májkrém, camembert, gorgonzola, majonéz.. Ha meg édeset kívánok meg akkor vajas-mézes kifli :)
2014. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

. rántotta, főtt tojás, tükörtojás

. olajos hal vajas kenyéren

. felvágottak, sonkafélék, sajtok paradicsommal, paprikával

. kukoricakása puliszkának

. sült vagdalthúskonzerv

. libamájas, kacsamájas konzerv

. főtt virsli, debreceni

. tepertő

Nekem csak a sós a reggeli. És kiadós, hogy 13 óráig kibírjam az ebédig.

Vagy tea, vagy üres kávé - a tejterméket utálom.

2014. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 clown1234 válasza:
51%
0,5 kg csirkemell hasábbal.
2014. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én is kenyeret, péksüteményt reggelizek...itt (Anglia) a müzli, meg ezek a szokásosak, de én se bírok reggel édeset enni...
2014. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kenyérfélét eszem valamivel.

Hétköznap vagy sonkával, szalámival, vagy ha van otthon kőrözött, májkrém, vagy egyéb kence, akkor azzal. Hétvégén vagy ráérős napokon rántotta vagy bundáskenyér. Nagyon ritkán melegszendvics, de abban is ugyan az van kb, mint a nyitott szendvicsen. Mindig jön mellé valami zöldség.

Mellé néha teát iszom, gyümölcsöset, vagy citrommal ízesített fekete teát. Mostanában rákaptam a tejszínes fekete teára, meglepően finom. Ha az iszom, akkor a reggeli kávét is kihagyom. :)

2014. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos reggeli, el sem tudnam kezdeni a napom nelkule.

Ezek valtakoznak:

-Szendics: Ceres tonkolytoast, margarin vagy medve sajt, selyemsonka vagy zimbo light miniparizsi (ne nevess, nagyon finom!:),,szeletelt trappista sajt,zoldsegek.

-Muzli:zabpehely, mandula, kesudio, mogyorobel (nem a hosszukas, a kerek!), valamilyen idenygyumolcs kockara vagva. Ezt natur joghurttal ontom le.

-Turmix. Elozo este keszitem el, reggel csak kikapom a hutobol es felrazom. Valtozo mit teszek bele, de banant mindig.

-Fott tojas, margarin, Ceres tonkolytoast, zoldseg.

-Omlett 3 tojasbol, zoldsegek.

-Milli Janga joghurtital, 2 Cerbona muzliszelettel.


Markat csak azert irtam, mert elottem volt, mikozben irtam, hogy en mit veszek, de lenyegtelen.:)

2014. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!