Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem fogyókúrázók, nem diétázók...

Nem fogyókúrázók, nem diétázókhoz szólna a kérdésem (tehát akik esznek cukros, zsíros dolgokat) Miket esztek egy nap? Leírnád a mai napon milyen kajákat ettél, mit ittál, az összes dolgot (vagy akár a tegnapit, ha emlékszel)?

Figyelt kérdés

Fontos: olyan emberekhez szólna a kérdésem, akik nem követik sem a paleolit diétát, sem a 90 naposat, semmilyet, illetve nem fogyókúráznak.

Az összes kajára (reggeli, snack-ek, tízórai, uzsonna, ebéd, vacsi stb) szükségem lenne. Illetve az italokra is.



2014. jún. 14. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

mai napom

reggeli: csokival töltött rudacska+tej

ebéd: borsópörkölt nokedlival

délután ettem nápolyit, majd a maradék ebédet

vacsora: rakott kukorica

2014. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Délután kettőig három péksüti, utána vagy három pohár tej, este hétkor egy cordon bleu sültkrumplival, grillkolbásszal, meg cola, egy magas zsírtaltaltalmú joghurt.
2014. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
délelőtt folyamàn 4 kávé, nem szoktam reggelizni. ebédre tortellinit ettem, és egy olivabogyos kenyeret.utána ettem 5-6 darab epret. délután egy kávé, egy fél brios.1 pohár viz. 3dl mentolos tej. vacsora pizza , 4 szelet. 2 pohár citromos sört ittam este vacsi után. 29/n
2014. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reggelire egy tonhal konzervet ettem, ebédre taco-t, vacsira salátát. Délután ettem egy kis fagyit is :)
2014. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Délelőtt cseresznye, ebédre gyros pitában, délután egy pici adag pörkölt tésztával, szintén pici körteleves, este egy fél pizza.
2014. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

R. kv tejjel, fél szelet kenyér (vaj, zala felvágott, paprika majonéz)

munkahelyen még egy kávé, vagy kapucsínó

T. valami péksüti és 0,33 kóla

E. mikor mi, legtöbbször

Uzsi nincs

V. főtt virsli, vagy rántotta, vagy tükörtojás - kenyeret ilyenkor már nem eszek -, mellé paprika és sajt majonézzel

Lefekvés előtt joghurt szotyival mézzel, vagy sajttal.


Meg még fél liter üdítő, fél liter gyümölcslé, este meg a film közben egy kis sör.

2014. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez szép férfias adag :)
2014. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggeli: vajas-sajtos zsömle, tejeskávé

Tízórai 4 db őszibarack

Ebéd: csirke raguleves, rántott karfiol rizssalátával, 1 süti, fagyi

Uzsonna: gyümölcs

Vacsora: előző napról maradt gombás-sajtos spagetti, fagyi

2014. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!