Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok 40 kg voltam,...

170 cm vagyok 40 kg voltam, de fenyegettek hogy hízzak és most 47 kg vagyok. Mondátok valami nagyon gyors módszert hogy visszafogyjak, mert nagyon zsíros a hasam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
jesszus!! ne fogyj le,mert igy is dúrván nézhetsz ki. inkább egyél normálisan és sportolj
2013. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Menj orvoshoz, mielőtt késő lenne!
2013. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rowdy94 válasza:
nem kell hogy fogyj, egyél rendszeresen és mozogj, ha bajod van vele inkább feszesíts.
2013. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

zsíros?miért pont a hasad? egyébként pont jó, mondhatni irigylésre méltó a súlyod, vagy...vagy... szívatod a közönséget...


nem kell fogyni, sem hízni szándékosan, mert genetikailag ennyi a versenysúlyod....ha a széklet-vizelet rendben, normális étvágyad van, nem sanyargatod magad, hanem amit elédtesznek megeszed, akkor ilyen vagy, oszt jónapot.


ha bármit is erőltetsz, akkor a szervezet előbb-utóbb büntet, aztán megnézheted magad.

2013. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így jársz, ha zsírból hízol. Ezért kell izomtömeget és nem zsírt növelni.
2013. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű.. ne egyél! Előbb-utóbb teljesen eltűnsz. Nemcsak te, hanem a "zsíros" hasad is.

Pffff.. anyám.

2013. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szarul kajálsz, feltehetőleg csupa szénhidrátot. egyél zsíros húsos kajákat zöldséggel, azzal nem a zsírpárnáid nőnek hanem az izmod.. amiket valószínű mostanra lebomlasztottál.
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de 45 alá nem kéne menned, különben orvos.
2013. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!