Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldanatok meg hogy...

Ti hogyan oldanatok meg hogy ne kezdjetek el zabalni a svedasztalnal?

Figyelt kérdés
Sok kutatas bizonyitja hogy az emberek ha latjak a sok etelt tobbet vesznek. Illetve tobbszor is mennek hogy vegyenek meg hisz korlatlan mennyisegben fogyaszthat rentgeteg mindent? Ti hogy oldanatok meg az elcsabulast?
2014. júl. 6. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Azé megyek oda, hogy zabáljak.
2014. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Úgy hogy nem megyek ilyen helyre, vagy előre eldöntöm hogy csak egyfélét eszek. De ha havonta-kéthavonta egyszer teletömöd magad, attól még nem lesz semmi bajod.
2014. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Eszem, amennyi jól esik.
2014. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult még olyan elő velem, hogy teletömjem magam csak azért, mert svédasztal van....
2014. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 intrepid ***** válasza:
100%
Miért kűzdenék a dolog ellen? Amennyi csak jól esik, azt meg is eszem. Nem választom csak azért a drágább ételt, mert az drága, azt választom, ami jólesik. Ettem én már babgulyást is többek között, ilyen rendezvényen. Ja, és megittam másfél liter pezsgőt közben. Másnap reggel otthon azt láttam ébredéskor, hogy el van törve egy csont a kézfejemben. Szóval jól sikerült a buli. Fogalmam nincs mi történt.
2014. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem pont az a svédasztal lényege, hogy annyit egyél amennyi beléd fér? Ha nem akarsz, ne menj olyan helyre, ilyen egyszerű.
2014. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Utolsónak: Marhára kő vigyázni ilyen helyen, mer valami részeg disznó könnyen rálép a zember kezire!
2014. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az embernek csak egy gyomra van, csak egyet tud megrakni...

Ami a kedvencem, abból veszek, elfogyasztom és még, ha fér belém, akkor csipegetek valami különlegességet.

ha nálam beáll (hamar ) a jóllakottsági szint, utána a világ legdrágább kajáiból sem csúszna le egy falat sem.

Persze utána szoktam emlegetni, hogy de nagy hülye voltam, hogy ebből-abból nem ettem, de hát ez van. ha a számomra legfinomabb sem fér belém, akkor a kajálás befejeződött.

2014. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy mi a problémád. Ha több van, többet eszünk, ez logikus, de akkor is csak annyit bír megenni mindenki, amennyi belefér, és egy átlag embernél ez max. 2 nagy adag, vagy 3 kicsi, amivel nincs semmi gond. Ha meg nem akarsz annyit enni, amennyitől tele leszel, akkor ne egyél. Hát nem kényszeríti beléd magát a kaja, hiába van több... én sem eszem meg az összes rántott húst, mikor 2 kiló csirkét kisütök a családnak, hiába van előttem. Csak amennyi jólesik. Tényleg nem értem, hogy mi a gondod. :D
2014. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a svédasztalnál mindig pont hogy kis adagokat veszek és végigpróbálok több ételt.
2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!