Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Sparban hogyan készítik a...

A Sparban hogyan készítik a kukoricasalátát? Esetleg ajánlana valaki valami jó receptet?

Figyelt kérdés

Itthon szoktam csinálni, de sosem olyan, mint amit a Sparban kapok a pultból.


Ott valami speciális hozzávalót is adnak hozzá?


Tud valaki valami jó receptet?Nagyon megköszönném.



2014. ápr. 18. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom mit adnak hozzá .

én így csinálom. megfőzöm a kukoricát : A majonézbe pedig keverek nagyon apróra vágott hagymát(édes fehér hagymát)ettől édeskés lesz.

Amit még szoktam csinálni konzerv ananász levéböl 1evő kanálal keverek a majonézbe: A kikevert majonézbe ,teszek ananász darabokat ,és a gépsonkát ,és a kukoricát is hozzá keverem.

2014. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a Sparos, én lilahagymával szoktam csinálni, karikára vágom lesózom, majd kinyomkodom és a majonézes mártásba teszem, a főtt kukoricával együtt. A mártás nálam majonéz, kb ugyanakkora kupac tejföl, és pár ek habtejszin, cukor , só.
2014. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!