Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma megettem 3 tábla csokit....

Ma megettem 3 tábla csokit. Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
mindenesetre most nagyon szarul vagyok:S igazából a 3. táblát már alig birtam lenyomni. nem istudom mért ettem meg, de olyan hülye vagyok, hogy ha van csoki akkor nem birom ki hogy ne egyem meg.. addig eszek amig el nem fogy. és ez nagyon rossz igy, de nemtehetek róla, hogy ilyen hülye vagyok:S
2009. dec. 7. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
hagyjátok már szegényt , én naponta eszek 2-3 táblával már vagy 3 éve és 1 kilót nem híztam tőle és még semmi bajom nem volt (még :D), persze embere válogatja , de ha zavar a dolog akkor ne vegyél , esetleg ha találsz otthon akkor dobáld ki őket xD , vagy rágcsálj valami zöldséget/gyümölcsöt ami eltereli a figyelmed róla
2009. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Székrekedésed lesz, azon kívül semmi.
2009. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

- Nem fogsz többet sz@rni, de viszont sokkal nehezebben.

- Kemény leszel tőle...

2009. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
22:05 Amikor nem csokizol nyilván folyamatosan mozogsz.Kizárt,hogy naponta ennyi édességtől nem hízol!Tudod mi kalória+szénhidrát az!Vagy túlzol...Vagy UFO vagy.
2009. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
ja,felfujódik a segged és felszállsz az égbe
2009. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is simán megeszek ennyi csokit, szinte minden nap, semmi bajom tőle és nem is hízom... Mondjuk az is igaz, hogy sokszor mást nem is eszem ezen kívül.

Attól, hogy valaki nem hízik a csokitól, nem hülye UFO, vagy hazudós. Van ilyen fogyókúra is. Nekem bevált :)


Szóval, ha Te szarul vagy tőle, vagy hízásra hajlamos vagy, akkor vegyél vissza ebből.

2009. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ez egy picit tényleg sok, de én is van, amikor 1-2 táblát meg tudnék simán enni. Azért fél táblánál megállok.De régen akár egy egész nagy üveg nutellát lenyomtam. Viszont a jó oldala az, hogy most egy darabig nem fogod kívánni az édességet. De nyugi, semmi bajod nem lesz tőle, de tény,hogy nem egészséges...
2009. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dóriyyi válasza:

Háát tényleg lehetne egy kis önuralmad, de egyszeri eset nem a világ vége. Nem fogsz belehalni, de egy kis rosszullét az lehet(van is)!

Boldog karácsonyt mindnkinek!

2009. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
uhh
2011. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!