Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használt már valaki sajtkészít...

Használt már valaki sajtkészítő gépet? Érdemes beruházni rá, vagy csak pénz- és időpocsékolás?

Figyelt kérdés
ilyenre gondolok: [link]
2013. nov. 21. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
honnan szednek az emberek ilyet?:DDDD eszembe se jutna, hogy itthon csináljak sajtot ...
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szoktam itthon joghurtot és sajtot is készíteni. De nem értem, hogy ebben hogyan lehetne?

Ránézetre ebbe befőttesüvegeket kell rakni és azt felmelegíteni.

Ennek így nem látom értelmét.

De lehet, hogy valaki tud mást is mondani róla.

2013. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csinálnék itthon sajtot, ha lenne házitejem... A gépről néhány tapasztalat engem is érdekelne.
2013. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.as, Ha tudsz venni 3,5 %-os, nem hőkezelt, nem tartós tejet, akkor abból is sikerülhet a sajtod.
2013. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen? EZ jó hír. De ha már nekikezdenék, akkor kecsketejből, vagy háziból csinálnám, hogy amolyan igazi sajt íze legyen.:)

De soha nem mondom, hogy soha, szóval egyszer lehet nekiállok.:)

2013. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sajtkészítés nem nagy ügy. Amíg voltak kecskéim, és is csináltam. Ahhoz teljesen felesleges gépet venni.
2013. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mikre van ideje az embereknek.
2013. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uccsó: Van, aki arra szakít időt, hogy értelmetlen kérdéseket tegyen fel a gyakorin, van, aki élelemet készít, vagy tesz el a családjának (kenyeret süt, befőttet-, savanyúságot rak el, vajat ráz 20 perc alatt tejszínből, sőt ne adj' Isten, még sajtot is készít). Most mondd meg! Szörnyű nem?!
2013. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!