Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a reggeliző...

Mi a véleményetek a reggeliző pelyhekről?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok-e ilyeneket enni , melyik a kedvencetek ?

És szerintetek miért olyan drágák ?

Pl. egy nesquik reggeliző pehely akciósan kerül 800 pénzbe ...ez szánalmas nem ?



2013. ápr. 11. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ra penzem, sztem akkor se vennem ezeket a markas müzliket. Amit imadok, az a sima, legegyszerübb cornflakes, meg a zabpehely. En ennyivel beerem. :)

22L

2013. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Andii1 ***** válasza:
74%
"800 pénzbe" xDDDDD egyébként a mézes pelyheket imádom *-* kb. 1000FT
2013. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem enném meg. Ezektől mindig ugyanolyan éhes maradtam, és ugyanúgy kívántam az édességet sőt még jobban.

Inkább akkor egy egészséges igazi reggeli, mint egy ilyen üres, cukros valami.

Amúgy is drága.:D 800ft ot egészségesebb müzlikre is el lehet költeni pl igazi zabpehelyre:).

2013. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"igazi zabpehely"

a nesquik pl hamisított zabphely vagy mivan ?

2013. ápr. 11. 16:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el mi van a te általad kedvelt reggeliző pehelyben! Rengeteg cukor, ízesítő, ízfokozó, tartósító... Nem egészségesek ezek, nem eszünk ilyeneket. Veszek többféle gabonát pelyhesítve én itthon összekeverem teszek hozzá olajos magvakat, és joghurttal mézzel esszük.
2013. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Előttem már leírták. mindig az összetevő a fontos.

Én inkább utánanézek,hogy hol lehet biztos forrásból venni igazi zabpelyhet.

Amiben nincs hozzáadott cukor meg stb...

pl.: Rapunzel, vagy Glück márkák.Nem tudom hol lehet venni de azt hiszem Cba-ban már láttam, vagy bio boltokban.

2013. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Gabonapelyhekre (Nesquik például, mint írtad), vagy müzlikre gondolsz?

A gabonapelyek nem a kedvenceim, csak akkor szoktam enni, mikor nincs a boltban a két kedvenc müzlim közül egyik se.

Müzlit pedig napi szinten eszek. A csokis Dr Oetker, és a liladobozos Kellogg's (inkább ez utóbbi) a kedvenceim. Lehet, hogy ezek sem épp a legegészségesebb ételek, de még mindig inkább müzli, mint gabonapehely.

2013. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a nesquik csak egy példa volt ...
2013. ápr. 11. 19:49
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Az íze mindegyiknek jó, főleg a Cinni minnisnek, de már soha nem veszek ilyesmit (utoljára kb. tíz éve...), egyrészt mert drága, másrészt mert egészségtelen. Reggelire friss zöldséget, gyümölcsöt, tojást eszek, nem ilyen cukros, tápanyagszegény ipari hulladékot.
2013. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Én a fahéjas cinit nagyon szeretem de olyan drága, hogy évek óta nem ettem. Plusz nem is egészséges, amióta diétázok, próbálom elkerülni. Régebben a lidlben vettünk ilyen gabonapelyheket, azok is nagyon finomak és olcsóak.

Az ilyen ízesített, csokis akármilyen müzli finom, de szerintem annyival nem egészségesebb, ráadásul drága (még a sajátmárkás termékek is), úgyhogy azt sem eszek.

Zabpehelyből szoktam kását csinálni reggelente, néha pedig kukoricapehlyet eszek.

2013. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!