Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a reggeliző...

Mi a véleményetek a reggeliző pelyhekről?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok-e ilyeneket enni , melyik a kedvencetek ?

És szerintetek miért olyan drágák ?

Pl. egy nesquik reggeliző pehely akciósan kerül 800 pénzbe ...ez szánalmas nem ?



2013. ápr. 11. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem eszek ilyesmit,mert alapból nem kívánom az ilyen édes hülyeségeket,reggel meg főleg nem.Meg amúgy se tudnék ezzel jól lakni,régen is ha ettem 1-2szer,azt nasinak tituláltam.
2013. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
van natúr is , nem muszáj az édeset enni :)
2013. ápr. 27. 17:25
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne értsd félre, mi nem a te ízlésedről mondtunk elítélő véleményt :)) Biztos mi is szeretünk sok hülyeséget, amit te nem ennél meg...
2013. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem értettem félre semmit :)
2013. ápr. 27. 19:25
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Minden reggel müzlit eszem, kedvencem a Nestlé Fitness és Cerbona almás és meggyes változata. Nekem egy kis tál müzli felöntve tejjel, hozzá még egy finom joghurt, tökéletes reggeli, és nem vagyok tőle éhes hamarabb, mint ha mondjuk megennék valami kalóriabomba szalámis-sajtos szendvicset vagy péksütit, a zsírban tocsogó rántottáról meg ne is beszéljünk.. Igen, a müzliben is van cukor és szénhidrát, de ennyi kell is ahhoz, hogy felébredjünk reggel. Hízni nem hiszem, hogy lehet tőle, mint mondtam, napi rendszerességgel fogyasztom, mégse tudok 49 kiló fölé menni...
2013. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kincső2002 válasza:
69%
vannak boltok ahol egy zacskónnyi reggelizőpehely aminek nincs különösebben nagy márkája 350 ft-ba kerül ahonnan én szoktam venni ott mégtöltött is pl: csokis vanilliás.
2013. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

a nesquik nem zabpehely hanem gabona pehely:D

Én rengeteget ettem imádtam az összes fajtát, de sajnos lisztérzékeny lettem szóval már nem ehetek csak kukorica pelyhet:(

2013. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%

Mostanság inkább zabpelyhet eszek, az egészséges, de nagyon szeretem a lidl-ös gabonapelyheket amik nem olyan drágák.

Például a mézes karikák vagy a fahéjaskockák. Vagy pl a vizilovas csokigolyók..És nem olyan drága sztem a csokisütis.

2013. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En a Cerbona meggyes, csokis muzlit szeretem es a Vitalis mogyoros, csokis es epres fajtat. Gyumolcsjoghurtba keverem. Persze biztos tele van mindenfele anyaggal,de nagyon finomak, es igy sem vagyok tobb 40 kgnal pedig 168 cm vagyok. Persze nem eszem sokat, de mindent lehet,csak mertekkel.
2013. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!