Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok volt mára? :O

Ez nagyon sok volt mára? :O

Figyelt kérdés

Reggeli - 50g barna kenyér benne egy virsli

ebéd - 2 tányér halászlé 50 g barna kenyérrel ( ez a barna kenyér egyébként bolti , és azt írja rajta hogy 100g 260kcal)

Háromkor , megint egy tányér halászlé, ám kenyér nélkül!

akkor ez előttt ettem meg 1 almát.

ezután 3db kivit,

majd most 2 almár megint .

vacsora 1nagy alma


ez tul sok lehet ? mennyi kalóriánál van ?

14 éves vagyok.


2013. nov. 19. 17:35
 1/6 Rékaaaaaaa válasza:
én is kb ennyit szoktam enni egy nap, de engem is érdekelne, nem-e túl egészségtelen? :D 14/L
2013. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bumbi02 ***** válasza:

Nálam ez még az éhenhalás széle. Nem hogy sok lett volna, én inkább kevésnek tartom, főleg egy 14 évesnek, aki fejlődő szervezet, és még elég sok energiát is fogyaszt a szervezete.


Én 15 évesen már fél kiló darálthúsból csináltam ragut, fél kiló tésztához és megettem vacsira..: )


Kicsit több "szilárd"-at kéne enni, mert szerintem nem tápláló ha csak leves van (még akkor se ha gulyás, vagy halászlé, ami azért tartalmas). Egy rántotta vacsorára még bőven belefér (alma mellé).

2013. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér , de viszont szeretnék, egy kicsit fogyni .. :D

mennyi kalória lehetett?

2013. nov. 19. 18:57
 4/6 bumbi02 ***** válasza:
Nem kell a kalóriákat számolni, teljesen mind1, mennyi volt. Több kalóriát kell elégetned, mint amennyit beviszel, és akkor fogysz. Ha egy nap sokat eszel, akkor másnap le kell mozogni. Nem elég kalóriát számlálni, rendszeres testmozgás kell a fogyáshoz. (az egészséges fogyáshoz)
2013. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem , szoktam én mozogni, csak most megvagyok fázva .. :/ és akkor most arra volnák kíváncsi hogy ez mennyi volt? mert nem birok most egy darabig mozogni ..
2013. nov. 19. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
1200 körülre tippelem. És nem, nem volt sok. Tönkreteszed a szervezeted ha nem étkezel rendesen. A fogyásnak ehhez semmi köze, járj el edzeni. Attól mert meg vagy fázva még lehet edzeni, de ha lázas vagy, akkor majd mész jöv héten. Valóban nem ettél semmi szilárd ételt, leszámítva a szénhidrátot, meg pár gyümölcsöt.
2013. nov. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!