Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mára 500Ft-ból kéne valami...

Mára 500Ft-ból kéne valami egészséges kaját kihoznom, valakinek van tippje, hogy mit vegyek vagy csináljak ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
Holnap már lesz pénzem délután,de már csak ennyi maradt és nem akarok krumplit venni,mert ha azt kisütöm van vagy 2000kalóra és én eléggé odafigyelek a kajára.
2013. nov. 7. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gomba,máj ? Otthon mik vannak még ? Mondjuk panírozáshoz vannak dolgok ? Liszt , tojás ?
2013. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia.liszt az van,tojást nem eszek most egy ideje mert múltkor amit megfőztem attól 2 napig megállás nélkül a wcre jártam..és ez komoly..azóta nem merek enni.

van itt rizs,kuszkusz,vannak fűszerek,pár darab alma,kevés olaj kb ennyi

2013. nov. 7. 12:57
 3/9 A kérdező kommentje:

ja és van még tej,azt vettem tegnap, és még van zabpehely.

a gomba az jó ötletnek tűnik,mennyibe kerül?és hol vehetném?

2013. nov. 7. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy üveg gomba, egy kukorica.S fözöl hozzá rizst.Mi igy csináljuk a rizibizt.borsó nélkül,de ha szereted az is mehet bele. Utána nasinak meg: félbevágod az almát és berakod a sütőbe.
2013. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

25 deka gomba kb. 250-300 ft. Csinálhatsz belőle pl. gombás rizottót, nagyon laktató és finom. Friss rozmaringgal isteni.


Esetleg mellé vehetsz egy kis póréhagymát (kb. 100 ft), és csinálhatsz belőle krémlevest, mellé pirítóssal.


Az egészség meg annak függvénye, mennyit eszel az adott ételből. Normál mértékben és jól elkészítve a krumpli is egészséges, de zsírban tocsogva és egy tányérral nyilván nem az.

2013. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gombás rizst ajánlanám : [link] :)
2013. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kis zacskó fagyasztott zöldbabot, és főzd meg főzeléknek. Max. 200 Ft egy zacskó.

[link]

Vegyél még egy kicsi doboz tejfölt az ízesítéshez.

2013. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Spenót is teljesen jó ha szereted elkészíteni sem nehéz és még olcsó is !
2013. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! :) szerintem gombát fogok venni,mert nagyon szeretem alapból is!
2013. nov. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!