Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok volt mára szerinted?

Sok volt mára szerinted?

Figyelt kérdés

súlyt tartok 168 cm 49kg.


(tudom hogy nem eszek egészségesen!!!)

reggel 7: egy epres croissant

10: ua mint reggel

13:00: pár szál ropi, 2 kanál krumplis tészta

15:30: másfél szelet kenyér+2 főtt virsli(majonéz,ketchuppal)


sokat szoktam szerintetek? 19 éves vagyok amúgy.

Tegnap például ezt ettem:

9kor: 1 szelet kenyér tojásrántottával

11kor: 1 alma

16kor: 1 alma

mivel későn értem haza estére jött egy tányér krumplis tészta fél6kor.


Holnap ezt tervezem:

9kor: 1 szelet kenyér tojásos virslis rántottával

du pedig hazaérek 3-4 fele sültkrumplit eszek


2012. nov. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez baromi kevés.
2012. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez 1. nagyon kevés, 2. tiszta tápanyagszegény. A súlytartó étrend arról szól, hogy megtartod a fogyás utáni alakodat. Ezért azt egy életen át csinálod, még akkor is, ha idős korban egy természetes izomveszteség lép fel. Amit te csinálsz, azt nem lehet egy életen át tartani, mert megbetegít. Több gyümölcs, zöldség, kevesebb tömény szénhidrát. Egyébként koplalással fogytál le? Mert én azt gyanítom... Akkor viszont ígyis-úgyis visszajön.
2012. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

midnig is így ettem.. vagyis volt hogy többet de akkor se volt egészségesebb kb anno:

R: fél szelet vajas kenyér

suliban 2-3 zsömle v pizzáskifli

hazajöttem 2x is ettem főtt kaját édességet is.. és mindig tudtam tartani a súlyom hogy cóla stb ittam.. aztán pajzsmirigy betegség( örököltem ) híztam e miatt.. majd elekzdtem kevesebbet enni, étvágyam se volt úgy sok.. és már beérem ennyivel..de ha többet eszek se hízok, de nem tudom megtalálni a középutat..

2012. nov. 7. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiséggel volt baj, hanem a minőséggel. Lehet, hogy most beéred ennyivel, de a szervezeted megbosszulja majd.
2012. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok, haljál meg.
2012. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kevés, inkább egyél többször keveset. Legalább 4-5-ször kéne enned egy nap. És az egészségtelen kaja helyett több gyümölcs, zöldség, hal ilyesmi.
2012. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!