Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kocsonyás lett a kávém? Mi a...

Kocsonyás lett a kávém? Mi a fene ez?

Figyelt kérdés
Főztem egy kávét instant nescaféból, fahéjból, aztán tettem bele egy kis tejszínt meg tejet is. De elég fura íze lett, plusz az alján ottmaradt egy rakás fahéj, kocsonyás átlátszó zselébe ágyazódva. Mi történhetett? Mindig így iszom a kávét, és még sose volt semmi baja...

2013. szept. 7. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindíg igy iszod, de nem lehet, hogy most hidgebb maradt egy kicsivel?
2013. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy romlott volt a tejszín?
2013. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Romlott biztos nem lehetett, mert akkor inkább meg lenne a kávé túrósodva, és tele lenne apró fehér pöttyökkel, de a kocsonya ilyen esetben semmiképp nem jellemző!
2013. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor tényleg nem tudom mi lehetett, tök undorító volt...
2013. szept. 8. 19:21
 5/6 anonim válasza:
Én régebben fahéjas tejet ittam, ami úgy nézett ki, hogy egy pohár cukros tejbe beledobtam egy nagy darab fahéjat, aztán az egészet be a mikróba. Később észrevettem, hogy a fahéjdarab pár ilyen melegítés után kicsit kocsonyás állagú lett. Szóval szerintem a fahéjban van valami, ami így reagál a főzésre/melegítésre.
2013. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudtam, lehet tényleg a fahéj okozta? Köszönöm a választ!
2013. szept. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!