Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van felliter burnom felliter...

Van felliter burnom felliter instant kavem es masfelliter drpepperem. Ebren tudok majd maradni?

Figyelt kérdés

egesz heten otthon voltam mindennap 12-14 orakat aludtam. ma viszont osztalykirandulasra megyek 2 naposra. ennyi koffein tartalmu utal+ 7 deci vodka ebren tart? enni kb 3 zacsi csipszet fogok.

amugy tudom h egeszaegtelen. de ebren tudok majd maradni? max delelott alszok... de nem tudtam aludni elozo este. es jolenne ha ejjel majd birnam a bulit. hozzateszem reszegen nemtudok aludni...


2013. máj. 31. 05:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehogy megigyál ennyit, nagyeszű, nem ébren fogsz maradni, hanem elszáll a szíved... Főleg ne igyál vodkát, ha ennyi energiaitalt iszol. Egy idő után nem éber leszel a koffeintől, hanem bizonyos mennyiség fölött az ellenkező hatást éred el + felpörgeti a szívet...
2013. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!