Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a szavatossági...

Mennyire fontos a szavatossági idő egy gyógyteánál?

Figyelt kérdés

Gyógynövények, szárítva. Mit okozhat egy még akár soha fel nem bontott hársfavirágból készült tea?

Úgy értem, növény, maximum meg tudna rohadni, de amennyiben se az illata, se a " megjelenése" nem változott, célozzam meg vele a kukát..?

Vannak termékek, melyeknek kifejezetten fontos a feltüntetett lejárati dátum, de kaptam már RECEPTRE olyan orvosságot, amin konkrétan le volt matricázva a lejárat és az új matricán ennyi állt: "módosítva: ..."



2013. máj. 12. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a szárított növényi drogoknak idővel enyhül a hatásuk
2013. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz töle, csak a hatóanyaga tünik el nagyrészt belöle, tehát nem is használ.
2013. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!