Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos a...

Szerintetek mennyire fontos a reggeli étkezés?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok reggelizni ? Ha igen , mit ?

2013. máj. 3. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam.

Mindig mást. Szendvicset-sajt, sonka, tojás és uborka, körözött uborkával zsemlével, zabkása almával, túró kekszel, melegszendvics, piritós túróval, mézzel, gyümölcssaláta kefírrel, tükörtojás, rántotta, sült hús rizzsel, krumpli sült hússal, sütött máj kenyérrel, rizseshús ilyenek ha marad vacsoráról, na meg attól függ, hogy hogy megyek suliba ha 12re kell menni akk nekem 10 a reggeli.

2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, mert a reggeli egy jó kezdetet ad a napnak. Feltölt energiával és szinte megalapozza az egész napot.
2013. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a reggeli a legjobb étkezés. Mér egy ideje igyekszem minél jobban étkezni. Reggelire csirkemellet szoktam enni zöld salátával, paradicsommal, és zabpelyhes banánturmixot iszom.

Igyekszem elhagyni a hulladék ételeket, pl. fehér kenyér és társai, sima cukor (helyette xilitet használok).

2013. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon fontos. Reggeli kell, mert nem jó a közérzetem nélküle. A gyógyszereket is csak evés után lehet bevenni. Inni is kell bőven reggeli italokat.
2013. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos. Észrevettem már, hogy ha rendesen eszek reggel, akkor kevesebbszer tör rám az ehetnék, nyammoghatnék érzés a nap folyamán. Ráadásul én hajlamos vagyok rosszul lenni a délelőtt folyamán, hogy ha nem eszek reggel semmit. Szóval igyekszem enni reggelente, általában rántottát vagy szendvicset vagy gyümölcsöket.
2013. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon fontos. Próbálok a délelőtt folyamán többet enni,inkább nem vacsorázok. Szerintem a reggeli a legjobb étkezés,ez a kedvencem.:)
2013. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A legfontosabb!! Ha reggelire eszel normalisan egeszseges dolgokat beindul az anyagcsered, az agyad elkezd dolgozni magyaran felebredsz es aktivabb leszel! Plusz egeszseg es elhizas szempontjabol is nagyon jo mivel hogyha reggeli eszel "bosegesen" es beviszel elegendo tapanyagot a szervezetedbe egesz nap nem fognak rad jonni ehsegrohamok.
2013. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Süti, vayg ami van ugye alap : kenyér, zsömle,kifli

arra rá: májkrém, szalámi ,kolbász vagy párizsi

aztán sajt

arra: paradicsom vagy paprika ami van

2013. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.


Én sosem tudtam reggel enni.


Esetleg egy nagyon tejes kávé vagy tea belefér.


Aztán kb. mindenhol és minden helyről azt hallottam, hogy a reggeli mennyire fontos.


Jó, gondoltam megpróbálom.


Amikor rávettem magam a reggelire, kb. öklendeztem, és minden falatot úgy tömtem le a torkomon. (a legfinomabbakat is)


Semmi, de semmi változást nem éreztem fizikailag vagy szellemileg.


DE.


Hamarabb éhes lettem, így a nap folyamán valahogy sűrűbben ettem, és tök hamar felszedtem jó pár kg-ot.


RÖVIDEN:


A tested tudja, hogy mikor is mire van szüksége.

Ha éhes vagy akkor annak oka van.

Ha nem kívánod a kaját annak oka van.


Úgyhogy ez után visszatértem a saját életemhez, és sokkal jobban éreztem magam.

2016. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!